2733
2734
عنوان

خانمایiuiمثبت

92 بازدید | 18 پست

خانما من روز ۱۱ iuiدومم ولی هیچ علایمی ندارم فقط دو روزه خیلی خفیف زیر نافم یهو درد میکنه مث درد پری ولی خیلی خفیفه بعد خودش خوب میشه امروزم کمرم نه بالاتر پشتم درد میکنه.دوسه روزم صبحا گرگرفتگی شدید داشتم که اونم میگم شاید چون ۴ درجه هوای اینجا گرم شد ازاون باشه.نظرتون چیه؟

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور

عزيزم با فوليكول چند آي يو آي كردي؟ 

من امروز روز يازده سيكلمه يه فولي ٢٠ تخمدان راست و يه فولي شونزده تخمدان چپ داشتم 

دكترم گفت آي يو آي نميكنم چون فولي بيستت زودتر ازاد ميشع كار رو خراب ميكنه و يه همچين چيزايي 

گفت طبيعي اقدام كن اما چون شوهرم ضعيفه ميترسم طبيعي جواب نگيرم 😕

خواهان کسی باش که خواهان تو باشد …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر مشکلات چیه که پنج ساله منتظری؟

پرولاکتینم بالا بود که دکترایی ک میرفتم نمیتونستن پیدا کنن تازه سه ماهه حل شده ماه اول دکترم گفت شاید طبیعی باردار شی ک نشد iuiکردم نشد الان iuiدوممه

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور
2728
عزيزم با فوليكول چند آي يو آي كردي؟  من امروز روز يازده سيكلمه يه فولي ٢٠ تخمدان راست و يه فول ...

من ۵ تافولی داشتم دکترم گفت اندازشون عالیه سه تاش ۲۰ دوتاش کوچیکه شوهرم مشکلی نداره

من ۵ تافولی داشتم دکترم گفت اندازشون عالیه سه تاش ۲۰ دوتاش کوچیکه شوهرم مشکلی نداره

روز چندوم سيكلت آي يو آي كردي 

من به حساب خودم يازده پري هستم به حساب دكتر ده پري 

دوتا امپول داده فردا بزنم از پس فردا شب طبيعي اقدام كنم 

خيلي نا اميدم 

خواهان کسی باش که خواهان تو باشد …

بچه ها یه سوال دارم میشه یکی ک هیچ مشکلی نداره از همون اول بره iui  و بگه سه قلو پسر میخوام؟

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 
روز چندوم سيكلت آي يو آي كردي  من به حساب خودم يازده پري هستم به حساب دكتر ده پري  دوتا ...

سری قبل ۱۲ پری iuiشدم این دفه۱۱ ناامید نباش ایشالا که طبیعی بترداری میشی گلم

2738
بچه ها یه سوال دارم میشه یکی ک هیچ مشکلی نداره از همون اول بره iui  و بگه سه قلو پسر میخوام؟

فک کنم بشه چون خیلیا همون دفه اول برا تعیین جنسیت میرن.۳ قلو پسر؟یاابرفض دختر پسر سه قلو خیلی خیلی سخته ها پسرا خیلی شیطونه 

فک کنم بشه چون خیلیا همون دفه اول برا تعیین جنسیت میرن.۳ قلو پسر؟یاابرفض دختر پسر سه قلو خیلی خیلی س ...

من مجردم کلا برای کسی دیگ پرسیدم 

چند درصد احتمال داره همه پسر شن؟

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 
من مجردم کلا برای کسی دیگ پرسیدم  چند درصد احتمال داره همه پسر شن؟

عزیزم ببخشید دراین مورد اطلاعات کامل ندارم ولی کلا درصد بارداری با iui۲۵ تا۳۰ درصده ولی اگه میخوان پسر بشه همش فک کنم همش پسر شه چون کرومزومای x.yرو جدا میکنن و هرکدوم مربوط ب پسره همونو تزریق میکنن تا جنین پسر شه

سلام😁منتظر جواب مثبتت هستیم 😊😊😊

مرسی خوشگلم دعا کن

عزیزم ببخشید دراین مورد اطلاعات کامل ندارم ولی کلا درصد بارداری با iui۲۵ تا۳۰ درصده ولی اگه میخوان پ ...

همش جدا نمیشه با iui,, با ivfصد در صده، با iui هفتاد درصد جنس مورد نظر میشه🤪🤪🤪

دل خوش سیری چند؟ 🤕🤕🤕
2706