2733
2739
عنوان

حسودی میکنم😭😭😭😭بهش چیکار کنم

2466 بازدید | 167 پست

بزارین یکم درباره خودم بگم 

من از یه خانواده تحصیل کردم مدر مادرم پزشکن خودمم تحصیلات خوبی دارم دانشجوام هنوز البته (نمیتونم بگم چه رشته ای ولی مثل پدر مادرمه)شغلم دارم با درامد خیلی بابا چون اونجا مدیرم و کار بازرگانیه یه جور بیزینس خانوادگی 

چهرمم خوبه یعنی خیلیییی خاص نیستم ولی همه جا بهم میگن خوشگلی غیر مستقیم قدمم ۱۷۰ وزنم ۵۰ یکم لاغرم ولی اندامیم چون باشگاه میرفتم خیلیم به خودم میرسم شدید 

بعد یه دختره هست فوق دیپلم دانشگاه علمی کاربردی میخونه یه رشته معمولی ولی چادری خیلییییی مرتبیه قیافشو من خیلی دوس دارم البته به نظرم با چادر خوشگل میشه چون من عکس بی حجابشم دیدم قدش ۱۵۰ و تپله 

ولی خیلی با اقتداره یعنی من اینجوری فکر میکنم تصمیم بگیره انجامش میده به پسرا به اندازه ای محل میده که نشه بگی دوست پسرشه میگن دارن اشنا میشن و اینکه چیزی مطابق میلش نباشه به راحتی طرفو میزاره کنار ولی من مجرد که بودم خیلی با پسرا راحت بودم😭😭😭خیلی بهش حسادت میکنم به همه چیش حتی به قدش میگم اون توپره مردا اینجوری بیشتر دوست دارن

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

خلاصه فک میکنم اون از هر نظر عالیه خیلی پیگیرشم البته دلیل داره 😔😔ولی نمیزارم بفهمه اونم شنیدم خیلی پیگیر منه😖نمیدونم چرا انقدر حس حسادت دارم بهش چیکار کنم

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

اينجور ك تو از خودت تعريف كردي مجبورم بگيرمت ديگه خودم اَه😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اينجور ك تو از خودت تعريف كردي مجبورم بگيرمت ديگه خودم اَه😐

نه بخدا واقعیتارو گفتم واقعا جلوش احساس ضعف میکنم😭😭😭😭

2738
صبر کن داشتم بهش پیشنهاد میدادم 😎

اول من پيشنهاد دادم

تو برو سراغ قد ١٥٠

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

البته که قد و رشته و چهره و هیکل و فلان به اندازه ی کافی مهم نیستن. 

شما با امتیازهایی ک برا خودت میشماری به ایشون حسادت میکنی، ندیده منم از شخصیتش خوشم اومد!! 

محدودیت فقط توی ذهنته! هرکجا هستی، جوونه بزن. خوب یا بد، تو چیزهای زیادی داری که بخاطرشون شکرگزار باشی. انرژی مثبت تنها چیزیه که هرچقدر به بقیه بديش بیشتر به دست میاری 😌من یه بمب انرژیم😂😂من خیلیگوگولی مگولی ایم البته از دوووور دوووووووور خیلی دوووووووووررررر😁😁😁دوستان ببخشید من الزایمر دارم تاپیک میزنم یهو میرم ممکنه جوابتونو هیچوقت یادم نیفته بدم😌😌😌😌😌من همونیم ک گیساشو چیدن بعد دیدن گیس کوتاهم بهم میاد و ضایع شدن هار هار هار😁😁😁اصلا قدیمی نیستم کاربری سابق هم ندارم، صلوات هم نمیخوام، ریپلی هم بکنید حتی نظر مخالفتونم هی بگین امااااا سر جدتون موضوع تبادل نظرمو نپسندین😂😂😂راستی میدونستی وقتی میخونم کاربر فلانی صدا زده چ خوشحال میشم؟؟ صدام بزنین زیاااد آباریکلا خانوم قیزا. از من به شما نصیحت ازدواج فامیلی نکنید ولی، هیچ فامیلی اونقدر خوب نیست بخای یه بار دیگه باهاش فامیل شی:)))  اینقدر گفتین مادرشوهر مادرشوهر که هروقت میبینمش میخام شاتگانمو دربیارم خون را بندازم. نکنین این کارا رو. نی نی سایت جاییه که میتونه از یه عروس گوگولی مگولی مث من، صدام حسین بسازه (صدام or سدام or ثدام؟) میای سایت، میبینی نه تنها شناسایی شدی، بلکه یه بی‌شعور که اسمش مثلا فامیله داره کل زندگیتو برا بقیه تعریف میکنه.! چقد بیکارین اخه

خود ازاری داری خواهر من 

بیخیالش تو زندگی خودتو داری اونم زندگی خودشو میکنه بهش فک نکن  

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
تو خوشگل و خوش اندام كي بودي؟

میگم به چهره اون حسودیم میشه خیلییییی 

گفتم زیادم خوشگل نیستم🙂معمولی رو ب بالا

2706