2737
2739
عنوان

قهر مادرشوهر

563 بازدید | 19 پست

عیدامسال همراه همسرم و مادرش رفتیم مسافرت که متاسفانه طبق معمول همیشه که شوهرم چشمش تابه مامانش میخوره شروع میکنه به قلدربازی ،بازم همینرفتارهاشوشروع کرد که باعث یه دعواشدتا اینکه مامان جونشونم طاقت نیاوردن و..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سریاله مگه یه و ....میگین و میرین پست بعد؟!؟ 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

همون اول نميشد تايپ كني؟

فيلم ايرانيه جاي حساس قطش كردي؟😐

صفحات جلو بره مدال ميگيري؟

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2740

بعدازاینکه شوهرم رفت ماشینو پارکینگ پارک کنه مامانش شروع کردبامن دعواکردن که چه اشتباهی کردم من اومدم وازاین حرفاولی وقتی پسرش اومد ساکت شدوبامنم قهرکرد هم شوهرم هم مامانش منم رفتم خوابیدم صبحشم پاشدم جم کردم رفتم خونه بابام،تاالان هم با مادرشوهرم قهرموندیم ولی همسرم خیلی اصرارداره که من باهاش برم خونه مامانش برای آشتی ،نمیدونم چیکارکنم؟؟میشه کمکم کنید

مامانش،چیز،بدی نگفته دیگه وقتی،یه بزرگتر همراهتونه باید جلوی خودتونو بگیید دعوا نکنید

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706