2733
2734
عنوان

استادای سالاد ماکارونی

488 بازدید | 35 پست

بیاین ترفند درست کردن یه سالاد ماکارونی خوشمزه بهم یاد بدید من خودم هر بار درست کردم دوس نداشتم بخصوص با ذرت و فلفل دلمه .

ممنون از همه

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

اینم بگم اگه ماکارونی رو بیشتر از ده دقیقه بجوشونیم یا بذتریم دم بکشه اشکالی داره؟اخه بچه بخوره اونجوری دل درد میگیره

اینقدر دوست دارم یکی درست کنه من بخورم،،،،تا حالا نخوردم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماکارانی فرمی سس مایونز سس هزار جزیره

ژامبون نگینی

خیلرشور ریز

سیب زمینی نگینی

سس مایونز بزن به سیب زمینی

سس هزار جزیره بزن به مامارانی 

بعد مخلوط کن

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2731

کالباس زیاد بریز خوشمزه میشه

موقع پخت پاستا هم آب کم بریز و با شعله کم بذار بپزه طوری ک وقتی پخت آبش کاملا بخار شده باشه و دیگه آبکش کردن نخواد اینطوری خیلی خوشمزه تر میشه

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

ماکارونی رو بپز آبکش کن! سس هم هرچی بیشتر خوشمزه تر!

گوجه

پیازچه

خیارشور

سینه مرغ پخته ریش شده

کالباس

ذرت

نخودفرنگی

کاهو و مغز وسط کاهو

هویج رنده ریز شده

قارچ و

....خلاصه هرچی رسید دم دستت بریز توش

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2738

من ماکارانی شکلی،سینه مرغ، خیارشور،هویج بخارپز،ذرت،جعفری ساطوری،سوسیس خانگی،قارچ سرخ کرده مزه دار شده،سس مایونز کمی ماست و ادویه،همه موارد ریز خورد شده و سرد شده و قاطی میکنم

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش

پاستا رو میزارم بپزه کاملا نرم شه روش اب سرد میگیرم با ذرت کالباس یا سینه مرغ تیکه شده خیار شور ذرت هویچ رنده ریز شده ی کمم نخود فرنگی.بعد سس مایونز ماست ابلیمو نمک فلفل ی مقداراویشن با هم قاطی میکنم قاطی موادمیکنم

من خیار شور و سینه مرغ و هویج رنده شده با سس و ماست شیرین و آویشن قاطی میکنم 

ماکارونی رو هم قشنگ میپزم که سفت نباشه

بعد سالاد ماکارونی سلیقه ای مثلاً من عاشق ذرتم 

فقط نکته اش اینه که حداقل باید سه چهار ساعت تو یخچال بمونه تا مزه بگیره

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
ماکارانی فرمی سس مایونز سس هزار جزیره ژامبون نگینی خیلرشور ریز سیب زمینی نگینی سس مایونز بزن به ...

سس هزار جزیره شیرینش نمیکنه؟

من کالباس میریزم قارچ خیارشور فلفل دلمه گوجه هویج رنده شده سس مایونز فراوان خیلی خوب میشه هم خوابگاه بردم دوستام دوست داشتن هم خونه خوب میخورن فقط ماکارانی از مواد بیشتر نشه که بی مزه شه غذا

ذرت نریختم تا حالا 

ظاهرا طعمشونو دوست نداري 

در مورد ماكاروني هم بذار خيلي بجوشه، نترس شل نميشه

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
2706