2733
2734

نمیدونم چرا این شکلی فک میکنه شما میدونین....از بچه دختر خوشش نمیاد ...بچه های دختر فامیل اصلا دوس نداره اما بچه های پسر فامیل خیلی دوس داره.....دلیلش نمیدونم ....شما میدونین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب دلیه دیگه پسر دوس داره مثه شوهر من

ننه ....! هرچی بدبختی کشیدیم گفتی "حکمت خداس "          ببین ننه.....          نیشونی این حکمت و بده برم در خونش           بگم د لامصب مشکلت با من چیه اخه...😢                     خداجون خودت نگهدار پسرم و همسر عزیزم باش❤               درسته گاهی از دست شوهر جان عصبیم و تو تاپیکا راجبش بد میحرفم ولی خو دنیامه❤                        پسملی هم که بحثش جداس تاج سرمه👑👑
2728

عزیزم بگو نزن این حرفارو خدا رو خوش نمیاد شاید 2 تا دختر دار شدی میندازیشون بیرون 

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚

بگو آره اگه پسر دار نشیم مهریمو میذارم اجرا

آخه جنسیت بچه از پدره😊

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2738

شوهره منم از دختر خوشش نمیاد دلایلِ.خودش رو داره 

و خدا بهش 2تا گل پسر داده😍

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

خب دوست داره دیگه

یکی هم دوست داره بچه اش حتما دختر بشه

یه آزمایشی هست انجام میدن جنسیت اسپرم و انتخاب میکنن نمیدونم چیه اونو انجام بدین

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

شوهر منم پسر دوس داشت اما بچمون دختره.....بیشتر بخاطر این ک خودشونو بزرگ کنن و ...میگن پسر بشه... بگن فلانی پسر داره .

ن دختر واس خودمونه ن پسر .....والا برا من ک فرق نداره....خدا ب همه فرزند سالم صالح بده

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2706