2733
2734

ادرس میخوام بپرسم 

میخوام از مترو تربیت مدرس برم چهارراه ملکوتی(پاتریس رو برم پایین) میخوام ببینم تاکسی داره؟ واینکه کجا وایمیستن تاکسی هاش؟

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سر خیابون کاردان تاکسی های پاتریس و شهرارا هستن.

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
2728

زیر پل گیشا وایمیستن تا دم بیمارستان میبرنت فکر میکنم از دیوار سنگی به پایین یه طرفه باشه چون تاکسیها میپیچن طرف بیمارستان و خ شهر ارا

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
میخوام برم سالن ورزشی چمران تو کوچه شادی تو پاتریس

پیاده راهی نیستا

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
2738
از شهرآرا باید بیایی پایین چون از پاتریس تاکسی به سمت بالا و گیشا میره پایین نمیاد

اهان مرسی

سر خیابون کاردان تاکسی های پاتریس و شهرارا هستن.

اهان باید برم کاردان پس 

ممنون

جدی؟؟؟ 

اره 10 الی یه ربع. اصلا لازم ام نیست بری تو پاتریس، چون چمران تو همون کاردانه. بعد کوی دانش.

اره 10 الی یه ربع. اصلا لازم ام نیست بری تو پاتریس، چون چمران تو همون کاردانه. بعد کوی دانش.

چه خوب مرسی🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻