2737
2734
سلام خانوما کسی دکتر زنان خوب و معتبر که گواهی سلامت بده میشناسین؟؟؟
سخت ترین ثانیه ها وقتیه که داغون باشی و نتونی با هیچکی حرفاتو بزنی و خودت رو خالی کنی هی پر میشی و با گریه مجبوری خالی کنی خودتو.....!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نیلوفری جون شما خودت سراغ نداری بهم معرفی کنی؟؟
سخت ترین ثانیه ها وقتیه که داغون باشی و نتونی با هیچکی حرفاتو بزنی و خودت رو خالی کنی هی پر میشی و با گریه مجبوری خالی کنی خودتو.....!
مرسی بهار جون آخه کسی و ندارم که بخوام باهاش برم پزشک قانونی شنیده بودم بعضی از دکترای زنانم میدن گفتم شاید کسی بدونه!!!
2738
عزیزم دوتا دکتر هستن که از طرف پزشک قانونی مجوز دارن برای دادن گواهی سلامت یکیشون توی خیابان امادگاه جنب بانک سپه هست خانم دکترسهرابی فکرکنم اسمش بود یک فتوکپی شناسنامه ودوقطعه عکس سه درچهارم با خودت باید ببری زنگ بزن ۱۱۸شماره مطبشو بپرس من۵سال پیش رفتم پیشش میدونم هنوزم هست وفقط کارش همینه مجوز سلامت دادن ازطرف پزشک قانونیه
اونی که مهشید میگه رو منم تقریبا 3سال پیش رفتم کارشون خوبه از طرف پزشکی قانونی هستن اونروز از همه 50 تومن ویزیت میگرفتن کلا به همه گواهی سلامت بکارت میدن ,معمولا به هیچکس گواهی عدم سلامت نمیدن
تمام دنیا یه طرف دختر یکی یدونه م هم یه طرف 💗👼💗
مرسی مهشید جونم از کمکت فقط یه چیزی کاره این دکتره خوبه؟؟؟
منظورتو از کار دکتر خوبه نمیفهمم فقط میدونم اگه دوخته باشی یا نداشته باشی خودتم بکشی گواهی بهت نمیده جلوی من خانمی بود که التماسش میکرد همه جوره ولی.... چون زیر نظر پزشک قانونیه فقط پارتی کلفت میخواد برای گواهی دروغ اگه منظورت همینطوریه خب میخوابی روتخت یه دقیقه بعدم بلند میشی دیگه چه کاری خوبه یابده نگاه میکنه بعدم گواهی میگیری ومیری!!!!!!
2706