2737
2734

شوهر من چند روز پیش به من میگفت یکم پس انداز کنیم و اینا که منم قبول کردم ولی بهش گفتم لباس مناسب ندارم چون چند تا عروسی دعوتیم. یک دونه لباس بگیرم که گفت تو فقط به فکر خودتی و همش دنبال خوشگذرونی هاتی و من احساس میکنم حکم پول رو برات دارم. هرشب میگی من فلان چیزو میخوام و فلان جا میخوام برم

خیلی ناراحت شدم ولی درجوابش چیزی نگفتم. چون اصلا اینجوری که میگه نیست . مثلا اگه بخواییم بریم بیرون از خودش میپرسم امشب میای فلان جا میگه اره. خب اگه دلش نخواد میگه نه دیگه، که اینجوری هم منت نذاره. زیاد هم ولخرج نیستم و شوهرمم اصلا خسیس نیست. نمیدونم چرا این حرفارو بهم زد.

از روزی که اینارو گفت تا خودش نگفته بریم جایی من هیچی نگفتم بهش. یا ازش دیگه چیزی نخواستم چون خیلی ناراحت شدم از حرفاش.

یه ساعت پیش دیدم زنگ زد بهم گفت امشب دوستام منو دعوت کردن باغ. بهش گفتم نمیخواد بری دیگه قرار بود با دوستات نری.که ناراحت شد و گفت خوبه من دارم راستشو میگم اگه دروغ میگفتم مثل فلانی خوب بود؟😐

بچه ها شوهرم اصلا تعطیلی نداره کارش. مگه اینکه مرخصی بگیره. با همکاراش هم چند دفعست که مهمونی میگیرن.جدیدا هفته یه بار شده. خب منی که از صبح تا شب تو خونه ام با دوتا بچه هم نمیتونم زیاد جایی برم، بنظرتون اگه شبا یه دوری بزنیم و مارو یه بیرون ببره توقع زیادیه؟ ایا من خوشگذرونم یا خودش که تا بعدازظهر سرکاره و بعدش هم باشگاه و کلاس میره؟ تا ساعتای ۹ نمیاد خونه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق باتوعه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2728
2738

بیخیال مردا روانی شدن من اردیبشهت ی مانتو خریدم 100 تومن الان شوهرم نمیزاره میگه چقدر مانتو میخری😕😕😕

می روم ... اما نمی پرسم ز خویش   ره کجا ...؟ منزل کجا...؟ مقصود چیست؟

بگو ارضه داری دروغ بگو بفهمم گوشتو میبرم 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

مردا جنبه ندارن

تا با دوستاش رفت و امد میکنی پرو میشن

رفت و امد هم نمیکنی میگن محدود شدم

خودم که الان به این نتیجه رسیدم از اولش نباید دوستاشو قبول میکردم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2706