2737
2739
درست میفرمایید .ممنون.اخه همه چی گرون شده .  جنس بیخود .امروز دلار اومد رو 12100 خداکنخ ارزون ب ...

خواهش می کنم، البته احتمال ارزون شدن بعضی چیزها هست مثلا همون میکرودرم بای بابلیس دو هفته قبل 275 بود ولی الان 220 شده ولی هیچ چیزی معلوم نیست که بشه برنامه ریزی کرد، و اینکه شاید فروش ویژه بزارن باید همیشه چک کنید

خواهش می کنم، البته احتمال ارزون شدن بعضی چیزها هست مثلا همون میکرودرم بای بابلیس دو هفته قبل 275 بو ...

ماشاللع اطلاعاتون عالیه ،فروشنده لوازم هستید البته یکبار قبلا پرسیدم ازتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماشاللع اطلاعاتون عالیه ،فروشنده لوازم هستید البته یکبار قبلا پرسیدم ازتون

خواهش می کنم.

نه، فقط چون میخواستم دستگاه میکرودرم بگیرم یه مقدار در موردشون اطلاعات بدست آوردم

خواهش می کنم. نه، فقط چون میخواستم دستگاه میکرودرم بگیرم یه مقدار در موردشون اطلاعات بدست آوردم

عالیه .بنظرم آقایان دقیتر هستن نسبت به خانم ها ..میکرونیدلینگ برای مو هم استفاده میشه ؟

2731
عالیه .بنظرم آقایان دقیتر هستن نسبت به خانم ها ..میکرونیدلینگ برای مو هم استفاده میشه ؟

بله، هم از درمارولر و هم از میکرونیدلینگ برای رشد مو استفاده می کنن چون هم باعث تحریک فولیکول مو میشه و هم جریان خونسازی رو افزایش میده و هم اینگه اگه بعدش از محلول یا کوکتل استفاده بشه قابلیت جذب بیشتری پیدا می کنه، کلیپ هاش هم توی نت هست ولی فکر می کنم بیشترین استفاده ش برای همون پوست هستش

البته توی یک فروم خارجی دیدم که اعضاش از 2013 از درمارولر برای رشد مو استفاده میکردن ولی با اینکه نتیجه ی خوبی هم میگرفتن ولی بعضی گفته بودن که امکان داره عوامل عفونی از طریق جریان خون مستقیم وارد بدن بشه که البته این برای درمارولر بوده ...

30 به بالا ! اطلاعاتم که زیاد نیست فقط در حد نیاز گوگل رو سرچ کردم

30 به بالا که سن نیست .اخه اکثرا تو نی تی سایت همه 20 21 هستن .خوبه با تحقیق جلو میرید کمتر ضرر میکنید .

2740
بله سعی می کنم برای اینجور خریدها همه رو با هم مقایسه کنم تا خرید بهتر داشته باشم البته بعضی وقتا هم ...

انفاقا کار خوبی. میکنید.پول که الکی. در نمیاد .شما سرکار نمیرید.تهران ساکنید؟

برای ما حدود 400 تومن اضافه شده

واقعا .اخه پول بیمه نزدیک 560 گفتن واریز کنم براشون .گفتم احتمالا 500 رفته باشه بالا. .ممنون ازینکه وقت گذاشتید .فردا سرکار  میرم خواب نداشتم .ممنونم .از شما .زمانیکه خریدم  اگر سوالی بود مزاحمتون میشم.

2706