2737
2739

دکترم گفتن برو اونجا نمیدونم حالا جایی هم هست بهتر از ایشون؟

واسه nt

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
من رفتم خوب بود، كامل توضيح ميداد و با حوصله سونو ميكرد، واسه آنومالي هم ميخواستم برم پيشش كه خارج ا ...

اره عزیزم

نوبت گرفتم

اما چون خودم شیراز نیستم نمیشناسم دقیق دکترای شیراز و...

دکتر خودم گفتم پیشنهادم اونجاس

گفتم ببینم کسی میشناسه یا نه

ممنونم  

توی nt که جنسیتو نمیگن نه؟

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به من احتمالي گفت، كه تو آنومالي هم همون جنسيت تاييد شد

به سلامتی عزیزممم

مبارک باشه

دخمل داری؟؟؟؟؟؟

سلام عزیزم شما واسه nt پیش دکتر صحرائیان رفتین؟میشه ادرس وشمارشو بدین راضی بودین؟

نه عزيزم من رفتم تابش

2738
من هفته دبگه ۱۲ هفتم میخام واسه  ntبرم هنوز تصمیم نگرفتم کجا برم.به شما توntجنسیتو گفتن؟

نه عزيزم نگفت خودمم نپرسيدم اخه درصد خطاش خيليييي بالاس الكي ادم دل ميبنده يهو ميخوره تو ذوقش