2737
2739
کوچولوی یکی از اقواممون5 سالشه,
برای درمان عفونت گوشش و درمان اختلالی که تو شنواییش ایجاد کرده, احتیاج به یه دکتر متخصص کودکان تو این زمینه داریم که کسی رو نمیشناسیم

کسی تجربه شو داره کمکمون کنه???
تهران ، شهرک قدس (غرب) ، تقاطع بلوار فرحزادی و شهید دادمان ، جنب بیمارستان آتیه ، ساختمان پزشکان آتیه ، طبقه 3
تلفن مطب488367231
نجات دهنده در گور خفته است. و خاک، خاک پذیرنده اشارتی است به آرامش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستای عزیز
من دیروز یه پیج توی فیسبوک باز کردم و دوست دارم مطالب و عکس هایی که برای خودم جالبه با موضوعات مختلف و اونجا بزارم و مطمئن هستم برای شما هم جالب خواهد بود
خوشحال میشم شما دوستای نی نی سایتی اگه دوست داشتین به پیجم سر بزنید
مرسی از همتون
اسم پیج: بی بی گل عتیقه

http://www.facebook.com/BiBiGolAtighe
2731
دکتر ملکوتی تنها فلوشیپ گوش و حلق و بینی اطفال در تهران هست که من می شناسم

شماره مطبش 88501036
خ مطهری خ میرعماد کوچه 8 پلاک 9 طبقه چهارم

دکتر فرج اللهی هم بسیار متبحر هستند ولی دقیقا نمی دونم تخصصشان اطفال هست یا نه
شماره مطبش 22270996

خ میرداماد نبش رازان شمالی پلاک 101 طبقه دوم

دختر من هم عفونت مزمن گوش داشت که به شنوایی اش کمی آسیب رسونده بود با تشخیص و جراحی به موقع دکتر ملکوتی مشکل حل شد.
لیست کارهای امروز من :

شمارش نعمتهایم .
تمرین مهربانی .
رها کردن هر آنچه که از کنترلم خارج است .
گوش دادن به قلبم.
کمک پنهانی به دیگران .
تنفس عمیق..........

2738
بچه ها ممنون میشم اسم فامیل دکتر رو کامل بگید و اینکه برامون مهمه که حتما تخصصشون گوش حلق بینی *اطفا ...

عزیزم به نظر من دکتر علی محمد اصغری واقعا کارش خوبه من خودم برای سینوزیت رفتم پیش ایشون و مامانم برای سرگیجه که داشت بردمش پیش ایشون و خداروشکر الان هم من خوب شدم و هم اینکه مامانم خدا خیرش بده دکتر خوبیه 

عزیزم به نظر من دکتر علی محمد اصغری واقعا کارش خوبه من خودم برای سینوزیت رفتم پیش ایشون و مامانم برا ...

سلام  من تو  سایت دکتر اصغری مطالبی که میزارم واقعا مطلب خیلی مفید و آموزنده ای گذاشته و  بنظرم دکتر باسواد و البته با تجربه ای هست