2733
2739

سلام امروز رفته بودیم دندونپزشکی از طرف کار شوهرم طرف قرارداد بود و هزینه هاش نصف شد دفترچه بیممو یادم رفته بود بببرم چون معمولا تو دندونپزشکی از کشک هم کشکتره. 

بعد دکتر بعد از عصب کشی خواست برام دارو بنویسه دارو عفونت مجبور شدم آزاد بخرم

تو راهم به شوهرم گفتم اشتباه کردم کاش دفترچمو آورده بودم. 

بعد که رفت قزصمو بهره یه بستش شد 16 ت

اومد تو ماشین و دیگه هی غر زد اهههه ببین میگردی اهههه چقدر پول بدم دفعه بعد بذار تو کیفت گفتم خب باشه عمدی که نبوده الانم خیلی درد دارم بس کن

بعد اومدیم تو خونه دوباره اومد بهم پیله کرد از این به بعد باید برداری من پول دزدی ندارم که اینا پول بی خوابی هر چی نگاش کردم تموم نمیشد 

تا صدامو بردم بالا گفتم بسه دیگه حالا یه اشتباهی کردم خودمم گفتم اشتباه کردم سر 16 تومن ببین داری چیکار میکنی چقدر میگی یه بار نشد یه اشتباهی کنم بگی فدای سرت همش میکوبی تو سرم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخ چقد بد من درکت میکنم چون خودم دارم میبینم ولی ن از بابت پول اصلا

خدایی نکرده ی بار بحثمون شه و فرداش باهم خوب بشیم بازم تا 1هفته حرفش فقط موضوعات جر و بحث قبلیمونه

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
2738

حالم ازغرغرای مردابهم میخوره تاما زنارو مریض نکنن ول نمیکنن

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
اخ چقد بد من درکت میکنم چون خودم دارم میبینم ولی ن از بابت پول اصلا خدایی نکرده ی بار بحثمون شه و ف ...

آره ما هم اگه بحثمون بشه هی وسطش بحثای قبلی رو هم مطرح میکنه. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

بخدا عوضی تر از مردا خودشونن مال منم همینه خودش هرکاری بکنه اشکال نداره یا خانوادش من ک بکنم میشه چوب امروز میگفت یادته ۳ سال پیش برا تولدت بردم بازار لباس بخری گفتی نه بریم طلا فروشی 😐گفتم خاک برسرت نه یادم نیس💩👋🏻

2706