2737
2734

حس میکنگ سه تا دندونم باهم پوسیده شدن. استرس گرفتم. روزی حداقل سه بار مسواک میزنم اما... نمیدونم چه مارک خمیردندون خوبه . دکترم خیلی بیخیاله. هفته پیش بهش گفتم دکتر فکر کنم بین دندون آخرم و بعلیش فاصله افتاده غدا همش میره اونجا یکاریش میکنین ؟با خونسردی نگاه کرده میگه سوراخ شده!!!گفتم یعنی پوسیده شده؟؟!!!گفت اره . گفتم باید پر کنم گفت اره. میگم فوریه یا اوایلشه . میگه نه باید فوری پر شه. یعنی ادم اینقدرررر بیخیال؟!🤐🤐

👸

وا چ دکتریه فقط اینا فکر جیب خودشونن

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من ۶ میلیون هزینه کردم برای سلامتی دندونام اونوقت دندونام داره همه خراب میشه. میگم جرم گیری نمیکنی؟میگه نمیخواد یهو تهش برو جرمگیری کن. میگم خمیردندون معرفی نمیکنی؟میگه مارک مهم نیست. پس چی مهمه. چه اشتباهی کردم بخدا

👸

من پدرم درومد تو اورتودنسی 😫 چون مسواک به یجاهایی نمیرسید وقتی سیم کذاشتم دندونام روهم بود و سیمه یهو پاره میشد یا درمیومد خیلی دندونام خراب شدو رنگشم برگشت تاالان ک کلی سال گذشته هنووحشت دندونپزشک دارم 🙁

خب چیکار کنه بیاد بزنه تو سرش زار زار گریه کنه که دندون شما پوسیده شده    

نه آوا جون .منکه دکتر نیستم اون هرماه داره معاینه میکنه. نباید بهم بگه دندونت داره پوسیده میشه؟؟

👸
2706