2733
2739
عنوان

نمیدونمچرا اینطور شد شوهرم ناراحت شد خیلی بد شد

| مشاهده متن کامل بحث + 976 بازدید | 64 پست

چقدر میخوابن🙄🙄🙄

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی مسخره اس 

ساعت ۱۲پاشدن صبحانه خوردن ۷ نهار  شامو خاستن کی بخورمنبه حساب  خودشون  به وقت کجا زندگی میکنن؟؟؟؟

حداقل به خودت میگفتن 

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
2728

گرسنه نگه نداشتم میوه اینا اوردم انبه.هلو..و..

اما خودم خیلی پشیمونم

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.

صد در صد تقصیر خودته روزگار به این درازی فقط یه وعده غذا درست کردی گریم که ۱۲ صبحانه خوردن باید ساعت ۳ نهارت اماده میبود و شت و نه شام درست میکردی مگه صبحانه چی بار گذاشتی که هفت ساعت گشنگی دادی به این بدبختا؟😲😲😲😲

اتفاق خاصی نیفتاده

سوتفاهم شده درواقع

بیخود خودخوری نکن

از قصد که نکردی

بعدم کسیکه ساعت ۷ غذا میخوره درواقع شام‌خورده دیگه، کی میتونه دوباره دوساعت، سه ساعت بعد بشینه غذا بخوره، شما طبق اصول رفتار کردی، کار بدی نکردی، ایشون میتونست بیاد یه کم غذا گرم کنه برای بچه هاش خب،

شاید یکی باشه شما ناهار و شامتم سروقت بدی باز آخر شب گرسنه اش باشه، ایا شما باید یه وعده سومی هم اضافه کنی؟؟!!! همه آدما طبق قوانین مرسوم عرف باهم رفتار میکنن دیگه

2740
استارتر خداييش اين وسطا خودت گشنت نشده بود؟؟😅😅😅

نه والا

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.
2706