2726

خانواده همسرم از شهرستان اومدن خونمون خواهرش و دوتا بچها و مادرشون

اینها کلا اهل تعارف نیستن

منم دلم نمیخاس کلا این چند روز ک اینجان خاطره بدی داشته باشن

خلاصه امروز صبح 12  نیم یک بیدار شدن و صیحونه خوردن

چون سیر بودن گفتن قرار شد وعده بعدی غذا رو ساعت 7 نیم بخورن

منم واسه اون موقع زرشک پلو و مرغ درست کردم

چون بچه کوچیک هم دارم و دیشب هم تا 3 بیدار بودم نمیدونم و اینها هم تعارفی نبستن گفتم حب اینها این رو ب حساب شام خوردن

چون میدونستم غذا هم بدارم مادرشوهرم میگف چرا غذا میداری و ما سیریم و...

خلاصه هیچی نداشتم و میوه و...پذیرایی

اصلا حواسمم نبود

شوهرم ساعت 12 گفت ببخشید خواسمون نبود شام ندادیم و..

خیلی خجالت کشیدم از دست خودم خیلی عصبانیم 

ایکاش زمان عقب برمیگشت و خودم یک چیز خاصری درست میکردم

تو اتاق ب شوهرم گفتم ببخشید ایکاش بجای اینکه تو جمع بکی اول ب خودم یواش میگفتی حواسم نبود

گفت خواهرم بهم گفته ما گرسنه ایم

من الان اصلا از دست کسی ناراحت نیسم فقط از دست خودم

خیلی بد شد

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا از دست شوهرت ناراحت باش!

بگو خو آدم عاقل زبون باز میکرد زودتر به خودت میگفت فقط میحواست تو جمع ضایعت کنه😕

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

این چه مدل پذیراییه؟؟

یا کلا باید همون وعده رو دیر تر میاوردی که شام حساب بشه

یا ناهار رو ساعت سه و چهار میاوردی و شام هم سر جاش

میزبان تویی

به حرف مهمان نباش

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2706