2733
2739
عنوان

تاپیک جامع حاضر جوابی😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 21894 بازدید | 914 پست
چقد خوش خنده ای😂😂 انرژی میدی اصن😅😅

بخدا از جوابات انقدر خندیدم از روتخت بلند شدم اومدم تو هال نشستم میخندم تشک تخت تکون میخوره شوهرم بیدار میشه😂😂😂

فردا حتما تاپیک میزنی من عروس به این خوبی سیاست ندارم جواب مادرشوهرمو بدم😂😂😂

گذشتن از تو آسون نیس....
بخدا از جوابات انقدر خندیدم از روتخت بلند شدم اومدم تو هال نشستم میخندم تشک تخت تکون میخوره شوهرم بی ...

نهههه بابا

تازه من با عمه های شوهرم در میوفتم😂😂

مادر شوهرم مبگه خوشم میاد تو حق منو میگیری😂😂😂

میگن تو جهنم یه اتاق هست پُر بچه مهمون  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ب بچت شیر خشک میدی من بچم همش شیرخودم رو خورد

من تا دلت بخواد اینو شنیدم .به من حتی گفتن چرا شیر خودت و ندادی😒

با احترااام فراوان به مادران شیرده فقط در جواب ادمای نفهم

صد هزاار بار گفتم. دوست نداشتم علی (شوهرم) میگه بدم میاد زن مثل گاوو نر دراز بکشه خونه بچه شیر بده 

(حالا منو دکتر واسه بچه هام تجویز کرد شیر خشک )

گذشتن از تو آسون نیس....
با اینکه من دولتی خوندم ولی بگو پولدارا میرن عزیزم هرکیو که راه نمیدن

خدايي جواب مسخره ايه همه رو رآه ميدن دولتيه كه هر كي نميتونه بره

بچه ها ميخوام تا عيد لاغر شم قدمم بلنده خيلي سسكي ميشم😅😂
2740
وقتی ازپله ها میان بالا میگن واااای خسته شدیم چقققد پله دارین مودبانه باشه...پدرشوهرمادرشوهر... یدو ...

بگو شما تحرکتون کمه اهل ورزشو اینام که نیستین دیگه با چهار تا پله نفستون می گیره. به مادرشوهر بگو بالاخره سنتون بالاست ولی اشکال نداره الان اب می ارم بخورین 😁😂

بچه ها من شوهرم بهم ماشین نمیده میگه تصادف میکنی اینا.بعد یه دوست دارم هر موقع منو میبینه و حرف از ماشین و رانندگی خانمها میافته میگه اره شوهرت خیلی خسیسه..من داداشم خیلی ب خانمش بها میده و همیشه ماشینش زیر پای خانمشه..مثلا میخواد بگه شوهر من بهم بها نمیده بچه ها چ جوابی بهش بدم ؟میدونمم بیشتر بخاطر خودش این حرفارو میگه که من ماشین بردارم اونو بچشو بچرخونم 

الهی و ربی من لی غیرک
سلام خوب فکر کن جواب اینو برام بگو ب همفکری احتیاج دارم .. ما یه خونه رهن کردیم ک نزدیکه خونه ...

ببین خاله شوهرته مادرشوهرته یه عمر میخای باهاشون چشم توچشم باشی اصلا مستقیم بهش چیزی نگو اما غیر مستقیم بگی خوبه

مثلا تو جمع داستانی که برات مینویسم رو تعریف کن بعدش بگو این جابجایی ماهم حکایت همین داستانه یکی اومد ما رو آواره کرد باعث شد تو این گرونی با بچه کوچیک من اساس کشی بیافته گردنم ولی خوب نمیدونست وسیله اس برای پیشرفت ما

داستانم اینه:

یه پیرزنی زنگ میزنه رادیو میگه من خیلی فقیر و بیچاره ام و هیچی برای خوردن ندارم از خدا میخوام که برام غذا بفرسته بعد یهو یادم بی دین و پولدار میشنوه و به منشی اش میگه یه عالمه خوراکی بخر ببر در خونه این زنه ولی بگو از طرف شیطان برات آورم منشی هم خوراکی ها رو میبره پیرزنه تا میبینه خوشحال میشه و تشکر میکنه منشیه بهش میگه نمیخای بدونی از طرف کیه پیرزنه میگ مهم نیس خدا بخواد کاری کنه شیطان هم باشه به حرفش گوش میکنه

...
2706