2733
2734
عنوان

به دل نگیرید

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 92 پست
من که دارم از شما دفاع میکنم تو تاپیک های خصوصی هم هیچوقت کامنت نذاشتم همیشه هم همه رو شما خطاب کردم ...

پس این یکی اقایون سایتم ادب کنین...بهمون حرفای چرت و پرت نزنن 

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس این یکی اقایون سایتم ادب کنین...بهمون حرفای چرت و پرت نزنن

راستش صفحه دومش بودم که تعطیل شد یکی از خانوما بهم گفته بود ولی دیر رسیدم حرفاشونو جدی نگیرید من کاملا درک میکنم چه حسی دارید

کاربر آقا هستم
2731
@_bahram1999_     داداش با رفقات چی گفته بودی که اینقدر خانوما شاکین؟

هیچی داداشی ما فقط هدفمون این بود ک نگن  آقایون توی این سایت علاف و بیکارن
بعد یه عده بی تربیت اومدن گفتن عن نخور و شما علافید و توی خودتون هیچ جایگاهی ندارید ک اومدید اینجا
دیگه ما هم نمیتونستیم وایستیم بر و بر نگاهشون کنیم جوابشونو دادیم ک شدیم ادم بده

هیچی داداشی ما فقط هدفمون این بود ک نگن  آقایون توی این سایت علاف و بیکارن بعد یه عده بی تربیت ...

ببین اول باید قبول کنیم این سایت اکثریت خانوما هستن بعد اینکه من خودم بارها شده باهام بد حرف زدن ولی چون دیدن محترمانه جوابشونو دادم از موضعشون برگشتن و دیگه بی ادبی نکردن یکی از خانوما که میشناسمش استیکر گریه گذاشت گفت بهش خیلی حرفای زشتی زدین از مردونگی به دوره با جنس لطیف با خشونت رفتار بشه به قول یکی از اساتید رزمی همچون ببری باش تیز دندان ولی از کنار آهو به آرامی گذر کن

کاربر آقا هستم
2738
پس نی نی یارو صدا کنم کاربریتونو لغو کنه؟؟؟

مگه چیگفت اخه ؟؟؟🤔🤔🤔

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱
کاربری استارتر اون تاپیک لغو شد از این به بعد اگه یکی از آقایون سایت بی احترامی کرد منو تگ کنید میام ...

ممنون

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
خواهش میکنم یه لینک میذارم یه تاپیکه شاید دوست داشته باشید https://www.ninisite.com/discussion/top ...

ممنون من خودم ترکم 

2706