2733
2739
عنوان

بیاین یکم غر غر کنم از عروسی امشب براتون بلکه اروم شم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 73409 بازدید | 383 پست

وایییی بچه ها با نظراتتون دلم اروم شد 

همه از پذیرایی من تعریف کردن اون شب 

فقط مشکلم فیلم عروسیم هست 

بنظرتون فیلم خام رو بدم میتونن دوباره برام میکسش کنن؟رنگبندیش خوشکل میشه؟

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من برای عروسیم فقط به فکر غذا و پذیرایی از مهمون بودم درعوض برا لباس و فیلمبردار خودم کم گذاشتم ال ...

مگه شماها فیلم و عکس عروسی رو نگا میکنید ؟ مال منکه خاک میخوره چند ساله 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
اگرم بالعكس عمل كرده بودي الان پشت سرت كلي حرف بود و بازم كيفيت فيلم و عكست ميومد پايين

ارایشگاهم عالی بود فقط فیلمبردارم

همش میگم کاش یه غذای ساده تر میدادم 

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2740
مگه شماها فیلم و عکس عروسی رو نگا میکنید ؟ مال منکه خاک میخوره چند ساله 

اره همین امروزم داشتم میدیدم من یه سال و خورده ای هست عروسی کردم

نمیدونم چرا اینا رو گفتید اروم شدم😅

من فقط ب فکر مهمونا بودم

میخواستم غذا و تهویه و پذیرایی عالی باشه

ولی خود ب خود لباس عروس و آرایشگاهمم عالی در اومد

الان سه چهارسال از عروسیمون میگذره دیشب ک عروسی بودم همه میگفتن مث عروسی تو دیگه هیچ عروسیی نمیشه

اينايي كه ميگن بايد عروس داماد به خودشون فقط فك كنن خب يه مجلس خانوادگي بگيرن و خودشونو توي فيلم و عكس و آرايشگاه غرررق كنن، البته اگر چشمشون دنبال كادوها نيست !!! خيلي زشته واقعا، اون عروس داماد هيچي مادر پدراشون شعور نداشتن با مردم مثل گوشت كوبيده رفتار نكنن؟!!!

اره همین امروزم داشتم میدیدم من یه سال و خورده ای هست عروسی کردم نمیدونم چرا اینا رو گفتید اروم شدم ...

هان باور کن اصلا هیچکس حتی نزدیکترینها هم نمیگن فیلم و عکست را ببینیم قدیما مد بود زیاد نگاه میکردن الان هیچکس حال نداره

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
2706