2737
2739
عنوان

بیاین یکم غر غر کنم از عروسی امشب براتون بلکه اروم شم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 73408 بازدید | 383 پست
ما یه بار شام بهمون رسید،،،،گوشت نداشت😁

توام پاکت خالی باید کادو میدادی🤨😂

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

من برای عروسیم فقط به فکر غذا و پذیرایی از مهمون بودم

درعوض برا لباس و فیلمبردار خودم کم گذاشتم

الان فیلم عروسیم رو دوست ندارم

اما دختر خالم یه غذایی داد افتضاح پذیراییش که من ندیدم

درعوض کلی برا ارایشگاه و لباس و فیلمبردارش خرج کرده بود

الان تنها چیزی که از عروسیمون مونده فیلم هست که هزینه عروسی من که چند برابر اون بود الان به چشم نمیاد

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب ما مختلطيم كلان از اين داستانها نداريم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2731
خب.....

بعد ما سر میزمون 3 تا بچه داشتیم. واااای خدا اینا دیوونمون کردن هی میخواشتن برن وسط بعد شلوغ بود همه میرفتن رو بچه هامون همش میدوییدیم دنبال بچه ها. اخرسرم بچه خالم داداشش با کله زد خون دماغ شد... اون یکی گریه میکرد سرشون عرق کرده بود

اتفاقا کار درستی کردن عکس و آرایش و لباس و خاطرات خوبشون براشون میمونه مردم که در هر حال حرفو میزنن& ...

اینجوری میتونستن جشن نگیرن ی ارایشگاه و آتلیه برن تمام 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

مهمون نوازی پر فقط بلدن کادو بگیرن یه جایی رفتیم واسه فرار کردن راه نبود اینقدر شلوغ بود و جا کم اخه مسلمون میگفتی دم در کادو میدادیم می رفتیم خفه نمیشدیم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
بعد ما سر میزمون 3 تا بچه داشتیم. واااای خدا اینا دیوونمون کردن هی میخواشتن برن وسط بعد شلوغ بود همه ...

خدايي با بچه نريد عروسي 😣😣😣

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2740

واااي

من شام عروسي و پذيراييش خيلي برام مهمه

البته بيشتر عروسي هايي كه رفتم پذيراييشون عالي بوده

شام خوشمزه نخورم بهم خوش نميگذره

چكار كنم خيلي شكمو هستم

شاعر ميفرمايد گل بي خار كجاست

عيب من هم اينه 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
خوب ما مختلطيم كلان از اين داستانها نداريم 

ما هم اصلا مراسم تالار نداریم چون مراسممون مختلطه

ولی تالارم رفتم هیچ وقت جا کم نبوده

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد ما سر میزمون 3 تا بچه داشتیم. واااای خدا اینا دیوونمون کردن هی میخواشتن برن وسط بعد شلوغ بود همه ...

وای تصورتون کردم اینجوری شدم😓😓😓😫😫😫😫😢😤😤😤😖😖😖😖

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
فاز اینایی که به فکر. خودشونن فقط چیه چرا پس مهمون دعوت میکنن دعوت میکنن تا چشمشون. دربیاد یا احت ...

نمیدونی عروس چقدددد طلا بهش اویزون بوووود. دوتا زنجیر کلفت. سه تا 4 تا انگشتر. دوتا النگو پهن دستنبد یک عااالم

2706