2737
2739

من فیلم دانلو میکنم همیشه ولی وقتی نت که یا حجم ندارم نمیدونم چیکار کنن

روز اول که دل من به تمنای تو پر زد...چو کبوتر لب بام تو نشستم... تو به من سنگ زدی... من نه رمیدم نه گسستم... باز گفتم که تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم... یه صلوات واسه حاجت دلم میفرستین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی سختههه ، هرجور شده پول جور میکنم میرم بسته میگیرم😉

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 
2738

مدام گیر میدم ب دخترم

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

میگردم تو خونه دنبال یکی که نت داره شده پاشم واسش دهنمو از وسط جر بدم یا کفششو واکس بزنم یا از کف پا تا پس کلشم بوس کنم هر خای... میکنم تا نت بگیرم    

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

خیاطی. سوزن دوزی. کارا خونه. کتاب. اس ام اس بازی 

صَد سال سَفَر کَردَم. 😍 عاشِک نَشُدَم . 😇 یه باره تَرا دیدم دیوانَه شدم   😢    بی تَرا ساهَتی ✨.  ساهَتی دل نَبی راحَت💫.  نیست منی لونتا 😢لونتا کَندَگِ حاجت.  کَندَگ حاجت ✨❤️ دل تَرا داته داتَه بَندر آزاتا 😢✨ تو بلِه دلبر.  دلبر نَههِ مَنی یاتا😢😪⚡️❤️
من میمیرم در اون شرایط     کاش حوصلم سرمیرف    

عههه سلاااام عشقمممم

تو اون تاپیکه پیام داده بودی بهم ندیدم ترکید یهو😑

خوبی؟ چخبر؟

وااییی ارههه منم اصن امید به زندگی ندارم بدن نت😂 قبلا فیلم میدیدم الان حجمم پره

روز اول که دل من به تمنای تو پر زد...چو کبوتر لب بام تو نشستم... تو به من سنگ زدی... من نه رمیدم نه گسستم... باز گفتم که تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم... یه صلوات واسه حاجت دلم میفرستین❤

من چندتا برنامه دارم..

یکی اش دوربین ارایشه..خیلی باحاله..کلی سرگرم میشم

چندتا رمان و کتاب رو موبایل دارم

البوم عکس نگاه میکنم و اصافه هاشو پاک میکنم

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
عههه سلاااام عشقمممم تو اون تاپیکه پیام داده بودی بهم ندیدم ترکید یهو😑 خوبی؟ چخبر؟ وااییی ارههه ...

سلااااااااام عشخم

من خوبم توخوبی فدات؟

زندگی بی نت معنی نداره دل من طاقت دوری نداره   

prove yourself to yourself not others
2706