2733
2734

سلام 

مشکل من با بابامه تو این 19 سال تا تونسته من و مامانمو چزونده اخلاقای وحشتناکی داره وسواس فکری شدید همش بدبینه و به همه چیز شک داره 4 ساله دست بزن هم پیدا کرده بسیار زورگو هس و وحشتناک خسیس یعنی تو این 19 سال تا حالا هییییچی واسه من نخریده که من دلم خوش باشه استعدادمو حروم کرد به زور هلم داد تو رشته ی تجربی منم خیلی بی علاقه خوندم سال اول کنکورمو خراب کردم امسالم چندان خوب ندادم همش تو خونه دنبال بهونه هست که دوباره دعوا و کتک کاری راه بندازه همین دیروز چنان ومنو مامانمو زد که مامانم چند جای بدنش کبود شده خیلی خستم از این زندگی دیروز چند بار خواستم خودمو بکشم ولی هر بار یاد مامانم افتادم شما بگین چیکار کنم مامانم میخواد وکیل بگیره ولی با این وضع دادگاه های ایران می‌ترسیم تازه محکومم بشیم و بابام بدتر کنه 

همیشه قوی باش 😊 اگه نمیتونی اَداشو دربیار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

دونفرتون که همزمان نمیتونه بزنه خودتونو ضعیف نشون ندین پروتر بشه درسته احترامش واجبه ولی خودشم بایدیه تلاشی کنه واسه احترامش 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2706