2737
2734
عنوان

خر خر سینه نوزاد

430 بازدید | 39 پست

دخترم دوماهشه از وقتی به دنیا اومد سینش خر خر میکنه از چی میتونه باشه خوبم‌وزن نمیگیره شیر خودم‌با شیر خشک‌میخوره یعنی مشکلی داره؟

شادی وارامش سهم همه انسان هاست ......

رفلاکس داره

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
علایمش چیه دکتر بردم هیچی نگفت.گریه نمیکنه زیاد خوبم میخوابه.مگه‌رفلاکس نباید زیاد‌گریه کنه

نه. کی گفته؟؟؟ همین خر خر سینه و وزن نگرفتن یعنی رفلاکس‌ . احتمالا خودش کمونی هم میکنه. گریه زیاد کولیک عزیزم. واقعا کاش پیش ی متخصص خوب میبردی تا الان

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
نه. کی گفته؟؟؟ همین خر خر سینه و وزن نگرفتن یعنی رفلاکس‌ . احتمالا خودش کمونی هم میکنه. گریه زیاد کو ...

اتیش بزنن شهرمون‌متخصص خوب نداره شهرستانیم یعنی الان دیره شده  ؟اره کمونی میکنه .اگه دارو بده خوب میشه وزن میگیره

شادی وارامش سهم همه انسان هاست ......
اتیش بزنن شهرمون‌متخصص خوب نداره شهرستانیم یعنی الان دیره شده  ؟اره کمونی میکنه .اگه دارو بده خ ...

ببین این خس خس یعنی شیر میره تو نای. اول مهم این خوب شه دوما وزن گرفتن. نمیخوام بترسی ولی مداوم شیر بره تو نای زبونم لال بزرگ سالی آسم‌ میگیره

2738
ببین این خس خس یعنی شیر میره تو نای. اول مهم این خوب شه دوما وزن گرفتن. نمیخوام بترسی ولی مداوم شیر ...

بله منم صد تا دکتر بردم و همین دو ماهگی بچم این جوری بود ..درست میگید الان ۱۹ماهش شده حالت آسم شده 

شربت رانيتيدين صبح و شب دو سي سي بده

بهتر نشد يك دوم پنتا رو بايد بدي

بعدش خوب نشد نكسيوم

بعدش موتيليوم و نكسيوم

هووووف

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
بله منم صد تا دکتر بردم و همین دو ماهگی بچم این جوری بود ..درست میگید الان ۱۹ماهش شده حالت آسم شده&n ...

مگه دارو نخورده؟؟؟چجوريه كه ميگي حالت آسم

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
بله منم صد تا دکتر بردم و همین دو ماهگی بچم این جوری بود ..درست میگید الان ۱۹ماهش شده حالت آسم شده&n ...

من وقتی حامله بودم خیلی راجع کولیک‌ و رفلاکس تحقیق کردم. چون واقعا سلامتی بچم مهم بود.‌دخترم رفلاکس پنهان داشت و چون خداروشکر میدونستم ۳ ماهگی درمان شد. مادرا خیلی باید مطالعه کنن. 

2706