2737
2734
عنوان

شهریه پزشکی دانشگاه ازاد

159 بازدید | 12 پست

دوستان کسی پزشکی ازاد میخونه ؟شهریش چقده؟

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
سالی ۱۸ ملیون

شما ازاد پزشکی میخونی؟

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یک ترم 5 میلیون یکی از آشناها میگفت

پزشکی که ۳ و نیم متوالی دانشگاه میرن تابستونم میرن. بعدم ۳و نیم سال  فیزیوپات و استیجر و انترن میشن تو بیمارستانن...فکر کنم باید سالی باشه پولش

2738
پزشکی که ۳ و نیم متوالی دانشگاه میرن تابستونم میرن. بعدم ۳و نیم سال  فیزیوپات و استیجر و انترن ...

فامیامون اون موقع تازه ترم یک بود 5 داده بود 

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 
فامیامون اون موقع تازه ترم یک بود 5 داده بود 

شاید هر ۶ ماهه چون ترمش مثل رشته های دیگه نیست ۱۲ ماهه سال رو کلاس میرن بعضی وقتها دوره یکماهه هست بعضی وقتها سه ماهه کلا سیستمش فرق داره

شاید هر ۶ ماهه چون ترمش مثل رشته های دیگه نیست ۱۲ ماهه سال رو کلاس میرن بعضی وقتها دوره یکماهه هست ب ...

سیستمشو در جریانم، اکثر دوستام پزشکن😁دقیقا واسه ترم اول 5 تومن هزینش شد بدون تخفیفاتی که اگه سهمیه داشته باشین کثر میشه. 

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 
سیستمشو در جریانم، اکثر دوستام پزشکن😁دقیقا واسه ترم اول 5 تومن هزینش شد بدون تخفیفاتی که اگه سهمیه ...

چون ترم ندارن گفتم عزیزم... ترم معنی نداره تو رشته پزشکی خواهر و دامادم پزشکن در جریان هستم ولی روزانه خوندن شهریه نداشتن ولی دانشگاه ازاد ممکنه فرق کنه سیستمش.نمیدونم سالانه حساب میکنن یا مثلا هر ۶ ماه یا هر سه ماه واسه اون گفتم چطوریه.