2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رشت بارون کمه ولی کلا گرمه

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘
2728

یا بارونی یا ابری بیشتر شهرای شمال

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
[QUOTE=97204467]نوشهریم ساکن‌لنگرود هر دوجا بارونه نم نم وابری[/QUOTفردامیخوایم بیاییم به نظرتون اذی ...

ازتهران؟فک‌کنم‌تا فردا بهتربشه درکل ابریه دیگ میخای وایسین افتاب شه بتونین لب ساحل ابتنی هم‌بکنین

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...
ازتهران؟فک‌کنم‌تا فردا بهتربشه درکل ابریه دیگ میخای وایسین افتاب شه بتونین لب ساحل ابتنی هم‌بکنین

فردا شرایطمون جور بعدانمیتونیم همون بخاطر ابتنی میاییم فقط

2740
فردا شرایطمون جور بعدانمیتونیم همون بخاطر ابتنی میاییم فقط

خبرندارم چن روز دیگ هوا چطوریه این هواشناسیام معتبرنیس..اگ مث امروز باشه ابتنی‌نمیشه‌کرد‌گرمه ها ولی بارونه شاید طوفانم باشه دریا

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...
2706