2733
2734

سلام خانومای عزیز. من 36 سالمه و حدود یه هفته است که سقط کردم.اولین بارداریم بود و به دلیل توقف قلب جنین در 7هفته و 2روز. البته هفته 11 متوجه شدم که با قرص و کورتاژ رفع شد. الان دکترم گفته 3 ماه بعد میتونی اقدام کنی و منتظرم جواب پاتولوژی بیاد که مجدد برم مطب. یه دکتر دیگه هم توی بیمارستان گفت لازم نیست ازمایشی بدی و 3 ماه دیگه اقدام کن. ولی من تصمیم دارم برم پیش یه دکتر و بگم برام ازمایشای سقط مکرر رو بنویسه. چون میخوام دلیلش پیدا بشه که دوباره پیش نیاد. کسی تجربه این چیزا رو داره راهنماییم کنه.ممنون میشم ازتون

تا می تونید قرص تقویتی بخورید سه ماه و‌گرمی 

همسرت فولیک اسید ویتامین c e  ول من ژل رویال 

خودت قرص ژل رویال ول وومن ، فولیک اسید گرمی تو پریودی ، کمرتو بشدت محافظت کن و ببند ، هر جایی نشین، درد پریودو فقط با خرما کنترل کن

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
تا می تونید قرص تقویتی بخورید سه ماه و‌گرمی  همسرت فولیک اسید ویتامین c e  ول من ژل رویال ...

مرررسی عزیزم. خدا خیرت بده. بدون تجویز پزشک برای همسرم قرص ول من بگیرم مشکلی نداره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرررسی عزیزم. خدا خیرت بده. بدون تجویز پزشک برای همسرم قرص ول من بگیرم مشکلی نداره؟

نه عزیزم همشون ویتامین تقویتن

بشدت رو قوی شدنه اسپرمو و تخمک و‌کمر خانوم موثرن

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2728

و اینکه کسی بوده که بعد از یه سقط ازامیشهای سقط مکرر رو انجام داده باشه؟ اخه دکترا میگن یه سقط مشکلی نیست. ولی من هم خیلی زمان ندارم به لحاظ سنی و اینکه واقعا برام سخته خدای نکرده یه سقط دیگه رو تجربه کنم

آزمایشات ژنتیک .تیروئید کامل. آزمایش خون کامل .آزمایش اسپرم همسر. آزمایشات خودایمنی و مشکلات انعقادخون.من خودم پیش متخصص غدد رفتم پیش دکتر ایمونولوژی هم رفتم.اما با وجود همه اینا استرس تنها دلیلی که روی تمام این فاکتورا تاثیر میذاره من خودم به شخصه تجربه کردم و اینکه تنها امیدت به خدا باشه

الهی و ربی من لی غیرک  خدایا پسرم رو صحیح و سالم بهم برسون
آزمایشات ژنتیک .تیروئید کامل. آزمایش خون کامل .آزمایش اسپرم همسر. آزمایشات خودایمنی و مشکلات انعقادخ ...

قربونت برم عزیزم. خدا نی نیت رو سالم بذاره بغلت الهی😍منم رفتم ابن سینا و دارم ازمایش ها رو انجام میدم تا خدا چی بخواد.

2738

سلام لطیف جان 

من هم دقیقا مث شما جنینم با وجود قلب رشدش متوقف شد و کورتاژ شدم جواب پاتولوژی چیزی رو مشخص نکرد فقط اینکه معمولی بوده یا بچه خوره 

دکتر منم آزمایش برام ننوشت گفت سه ماه دیگه برو اقدام منم خیلی دوس داشتم ازمایشای سقط مکرر بنویسه برام ولی چون نمیخواستم حتی فکرشم بکنم دوباره این اتفاق بیفته پیگیر نشدم گفتم اتفاقی بوده

من تا ی هفته بعد کورتاژ حسابی گرمی و کاچی خوردم امروز حدودا ۱۷ روز شاید باشه سقط کردم

اتفاق خوووب لططفا بیفت🙏خدایا شکرت که ۹۹/۹/۹ خووبترین اتفاق زندگیم افتاد🙏آقا پسرم سالم بیا بغلم و زندگیمونو آبی کن🙏
قربونت برم عزیزم. خدا نی نیت رو سالم بذاره بغلت الهی😍منم رفتم ابن سینا و دارم ازمایش ها رو انجام می ...

فدات گلم .ان شاءالله .تنها چیزی که از خدا میخوام همینه .برات دعا میکنم که ان شاءالله بزودی بارداری سالمی رو پشت سر بزاری

الهی و ربی من لی غیرک  خدایا پسرم رو صحیح و سالم بهم برسون
سلام لطیف جان  من هم دقیقا مث شما جنینم با وجود قلب رشدش متوقف شد و کورتاژ شدم جواب پاتولوژی چ ...

توکلت به خدا عزیزم. چند سالتونه شما؟ از نظر پزشکی بار اول و حتی دوم میگن پیگیری نمیخواد ولی من به خاطر سنم ترجیح دادم دنبالش باشم.

توکلت به خدا عزیزم. چند سالتونه شما؟ از نظر پزشکی بار اول و حتی دوم میگن پیگیری نمیخواد ولی من به خا ...

من ۳۰ ..

منم دوس داشتم همین بار اول بفهمم

اتفاق خوووب لططفا بیفت🙏خدایا شکرت که ۹۹/۹/۹ خووبترین اتفاق زندگیم افتاد🙏آقا پسرم سالم بیا بغلم و زندگیمونو آبی کن🙏