2737
2734

خانما کسی بوده 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خرید کردم

خب جنسا خوب بوده 

براتون پست میکنن؟

هزینه پست با کیه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2731
چجوری باید چیزی رو باید فروش بذاریم من بلد نیستم

منم تازه نصب کردم یه کفش گذاشتم 

دیگه نمی‌دونم چجوریه

خب جنسا خوب بوده  براتون پست میکنن؟ هزینه پست با کیه

بستگی داره اگه اجناس کاملا نو که اتیکت دارن رو بخری خوبه من خودم از کسی خرید کردم که جنس هاش برای مغازه ش بود 

هزینه ارسال هم با خریداره 10 تا 15 تومن

با توهین و تشر و توسری کی گفته که مردی؟!!! 
2738
نمیشه مثلا از کسی که تو شهرخودت هست بری بخری دم درخونش تو کندا دیدیش؟

نه چون خرید فقط باید از طریق کمدا باشه چون 15 درصد مبلغ ایتم فروخته شده مال کمداست.... چیزی هم بفروشی مستقیم از مشتری پول نمیاد به حسابت کمدا 15 درصد کم میکنه پولو واست واریز میکنه

هزینه باید داد واسه اینکه چیزی رو واسه فروش بذاریم؟

نه فکر کنم وقتی فروش بره یه درصدی بر میدارن

نه چون خرید فقط باید از طریق کمدا باشه چون 15 درصد مبلغ ایتم فروخته شده مال کمداست.... چیزی هم بفروش ...

آهان پس خوبه 

هزینه پستش چی 

هزینه باید داد واسه اینکه چیزی رو واسه فروش بذاریم؟

گذاشتن ایتم هزینه نداره ولی اگه بخوای بیشتر دیده بشه باید 5000 تومن بدی آیتم رو بالا بیاری یا 20000 تومن برای کمد جادویی

بستگی داره اگه اجناس کاملا نو که اتیکت دارن رو بخری خوبه من خودم از کسی خرید کردم که جنس هاش برای مغ ...

شما از همین خانومه که تقریبا دو هفته پیش تو همین سایت تبلیغ میکرد خریدی؟

2706