2733
2734
عنوان

توقعات بیجای خانواده شوهر

228 بازدید | 10 پست

من از شهر دور هردوسه ماه ی بار میرم شهرخودمون

حالا:

همش خونه مامانتی دل ازش نمیکنی

توقع دارن برم خونه دخترش یا بقیه بچه هاش

درحالی ک اونا رفتوآمدی ندارن بامن یا با خود مادرشون

میخام لج کنم دقیقا

🍃🍃🍃

عین خودمی. من ک دیگه جدیدا جوابشونو میدم تازه انتظار دارن با کل فک و فامیلشونم ارتباط داشته باشم. من ک گفتم تا دعوتم نکنن نمیرم.در ضمن سه چهار ماه تو شهر غریب میمونم چیزی نیست حالا ک ی توک پا میرم خونه مامانم نمیتونید ببینید تازه برگشتم گفتم دخترای مردم بیست و چهارساعته خونه مامانشونن. اینقدر اینکارا رو کردن حساس شدم جدیدا اول میرم تفریحامو میکنم بعد میرم خونشون تحویلم نمیگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا برا من این اتفاق افتاد 

خودشون نمیومدن بعد به ما میگفتن عید نرید مسافرت 

اول بیاید به ما تبریک بگید بعد برید

در صورتی که یه روز قبلش رفتیم و گفتیم میخوایم بریم

چندبار مدارا کردم دیدم متوقع هستن 

قطع رابطه کردم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2728
دقیقا برا من این اتفاق افتاد  خودشون نمیومدن بعد به ما میگفتن عید نرید مسافرت  اول بیاید ...

اصلا ندیده اند انگار تو دور برشون هیچ زن و شوهری عیدا مسافرت نمیرن. انتظار دارن ما مسافرت نریم جایی.سال تحویل پیششون باشیم. منم تحویل نمیگیرم. البته اینقدر پررو هستن  ک خدا میدونه هر سال عید باید زنگ بزنن حرفشونو بگن از رو نمیرن.منم برعکس خواستشون انجام میدم

2738
اصلا ندیده اند انگار تو دور برشون هیچ زن و شوهری عیدا مسافرت نمیرن. انتظار دارن ما مسافرت نریم جایی. ...

نه اونا ندیده نیستن...میخوان خودشون رو با اینکارا بزرگ نشون بدن

مادرشوهرم زنگ زد غیرمستقیم به ما تیکه مینداخت رفتم دستبوسی مادرم عید😏

پارسالم همین بامبولو دراوردن باز من گفتم دعوتشون کنم از دلشون دربیارم تازه عروسی کرده بودم

امسال با رفتارم نشوندمشون سرجاشون

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...

متنفرم از توقعات اینطوری.سعی کنید در کمال خونسردی برنامه ای که برای زندگیتون دارید اجرا کنید،هیچ چیز رو از قبل جلوشون لو ندید مسافرت، خرید یا هر چیزی رو اگه رو بدین تا اسم بچتون هم میخوان انتخاب کنن و دخالت