2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا بد دردیه ولی پنج سال خیلی زیاده نباید انقد طول می کشید 

مجبور بودیم آخه. خیلی تلاش کرد تا شرایطش جور بشه تا بتونه بیاد خواستگاری. ولی همش بد شانسی آوردیم. چند روز قبل از خواستگاری بیکار شدش

2738
باهم در ارتباطین؟ مشکل چیه؟

بله در ارتباط هستیم. اومده خواستگاری بخاطر نداشتن ثبات شغلی و مشخص نبودن وضعیت مسکنش بابام مخالفه. توی این 5 سال خیلی تلاش کرد و خودشو به آب و آتیش زد. اینقدر بد شانسیم چند روز قبل از خواستگاری بیکار شد باز

مجبور بودیم آخه. خیلی تلاش کرد تا شرایطش جور بشه تا بتونه بیاد خواستگاری. ولی همش بد شانسی آوردیم. چ ...

ببین خواهر من بذا یه چیزی بهت بگم نمی خوام تو دلتو خالی کنم یا اینکه زود قضاوت کنم اما مطمئن باش یه جای کار می لنگه مگه نه کار نشد نداره خودت باهوش باش و بدون کجای کار ایراد داره که نمی شه

ببین خواهر من بذا یه چیزی بهت بگم نمی خوام تو دلتو خالی کنم یا اینکه زود قضاوت کنم اما مطمئن باش یه ...

من عاشقشم. من خودم شاهد بودم چقدر سختی کشیده توی این مدت.  دلم نمیخواد بمیرم و حسرت زندگی باهاش به دلم بمونه. 

من عاشقشم. من خودم شاهد بودم چقدر سختی کشیده توی این مدت.  دلم نمیخواد بمیرم و حسرت زندگی باهاش ...

عزیزم ناراحت نباش دیر و زود داره سوخت و سوز نداره وقتی عشق دو طرفه باشه پس یه روزی به هم می رسین ان شاء الله

2706