2733
2739
عنوان

یه راهی؟

428 بازدید | 52 پست

سلام دوستان،من بامادرشوهر،تویه ساختمونیم،یه اتفاقات بدی  توزندگیم افتاده،که 99درصدمادرشوهرم مقصره،باهاش قطع رابطه هم کرده بودم بازم ول کن نیس اصرارداره یه کاری کنه زندگی مابپاشه،فقط بازداریم فقط باید ازین خونه بریم ازش دورشیم یه راه حل بگین،که شوهرم خودش بگه بریم اقدام کنهبه،چون من. نمیتونم بهش بگم

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شاید تو بدی😁

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
مادر شوهره چه کرده

دخالت،بدگویی من پیش شوهرم،پرخاش به من دوبهم زنی بین منو شوهرم،سواستفاده از منوشوهرم به عنوان راننده شخصی،عابربانک،خدمتکار،بی محبتی،یواشکی اومدن توخونمون ووو.......خسته شدم یه راهی بگیدسریع شوهرم بگه بریم 

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
2738
دخالت،بدگویی من پیش شوهرم،پرخاش به من دوبهم زنی بین منو شوهرم،سواستفاده از منوشوهرم به عنوان راننده ...

شوهرتم اینا رو میدمنه و هیچی به مامانش نمیگه 

دیگر قوی شدم  میبینم میخندم    رد می شم  
شاید تو بدی😁

آره من بدم که عروسش شدم،13ساله پسرش همه جو ره داره اذیتم میکنه اینم کیف اینم کیف میکنه تحریک میکنه کتکم بزنه،

آره من بدم که عروسش شدم،13ساله پسرش همه جو ره داره اذیتم میکنه اینم کیف اینم کیف میکنه تحریک میکنه ک ...

اووه😓😓😓😓خوب شوهرت مقصره اصلیه عزیزم.. با این تعریفایی ک از مادرش کردی هر جا بری بازم میاد پیشت اذیتت میکنه.. شووهرتو باید بکشی سمت خودت 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
شوهرتم اینا رو میدمنه و هیچی به مامانش نمیگه 

بله کلا بچه ننس بدیایه مادروس نمیخوادبروی خودش بیاره،مادروپسرواقعاعذابم دادن. یه سری دخترم آفرینش میکرد مادرشوهر مو،فک کن دخترم انقدرمهربونه که معلمش. تماس گرفته بود بهم ازمحبتاش بغض میکرد ببین چکارکرده مادرشوهرم،که این بچه نفرینش کرد

بنظر من امکان اینکه مادر بتونی از پسرش جدا کنی خیلی کمه.از این خونه هم بری بازم باهاتون در ارتباطه بهرحال تازه ممکنه لجش بیشتر شه بدترم کنه.من جات بودم سعی میکروم دلشو یکجوری بدیت بیارم

2706