2733
2734
عنوان

دلم خیلی گرفته😢

498 بازدید | 96 پست

بااینکه خیلی خستم خوابم نمیبره همینجوراشکام سرازیرمیشن نمیخوام تعریف کنم ولی من و شوهرم آدمای ساده صادق مهربون دلسوزی هستیم ولی اصلا ازاطرافیانمون شانس نداریم هرچقدرخوبی کنیم انگار نه انگار همه باهات دورو هستن بدجنسی میکنن عقده ای رفتارمیکنن کلی سیاست به خرج میدن حتی توحرف زدناشون .خیلی احساس تنهایی میکنم واقعا از شون خسته شدم ولی دلم نمیاد باهاشون مثل خودشون رفتارکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دقیقا داشتم تو یک تاپیک دیگه میگفتم منم این اخلاقا رو دارم و بهم میگم تو سری خور.و سر این بیشتر از همیشه ناراحت میشم.

ولی خودم از اینکه جواب بدی با بدی نمیدن خوشحالم تو هم اگه انتخابت اینه جواب بدی رو با بوی ندی ناراحت نباش از خودت

دلم میخواست چندتا آدم دلسوز مهربون اطرافم بود تنها همزبونم همرازم شوهرمه

همین که شوهرت همرازته که خیلی خوبه. من همین الان که ازدواج نکرده ام و تقریبا نامزدمم طرفم بهم زور میگه از همین الان حالیم کرده زیر دست خودشو خانوادشم

2740
دقیقا داشتم تو یک تاپیک دیگه میگفتم منم این اخلاقا رو دارم و بهم میگم تو سری خور.و سر این بیشتر از ه ...

یادم نمیادکسی ناراحت کرده باشم دلمم نمیاد نبینمشون همش میگم مگه کی میدونه فرداهستش یانه پس بزار باهمه خوب باشم

فکرنکنم اینجا جای خوبی واسه این حرف باشه 

شرمندم عزیزم من بدتر از توم خیلیم خستم از آدما ولی چاره ای نیست باید تحمل کرد هیچکس نمیتونه بهتر از خودت بهت کمک کنه باید فقط بیخیال باشی

خدایااااااااا شکرت که بهم امیرحسین دادی       
یادم نمیادکسی ناراحت کرده باشم دلمم نمیاد نبینمشون همش میگم مگه کی میدونه فرداهستش یانه پس بزار باهم ...

اگه خیلی اذیت میشی سعی کن کمتر ببینیشون.ولی خودتو تغییر نده نذار بدی دیگران تورو هم بد کنه

همین که شوهرت همرازته که خیلی خوبه. من همین الان که ازدواج نکرده ام و تقریبا نامزدمم طرفم بهم زور می ...

من شوهرم بخاطر رفتارای بد خانوادش نسبت به من ارتباطشو کامل قطع کرده هرچی التماس میکنم باهاشون آشتی کن نمیکنه 

شرمندم عزیزم من بدتر از توم خیلیم خستم از آدما ولی چاره ای نیست باید تحمل کرد هیچکس نمیتونه بهتر از ...

هرچقدرسعی میکنم بیخیال باشم نمیتونم فقط توخودم میریزم بازم به روم نمییارم که متوجه میشم 

من شوهرم بخاطر رفتارای بد خانوادش نسبت به من ارتباطشو کامل قطع کرده هرچی التماس میکنم باهاشون آشتی ک ...

خب اینقدر خوبی که خدا جواب خوبی هاتو بهت داده. دیگه چی میخوای بهتر از این؟ نزدیکترین ادم تو زندگی شوهرته که اون پشتتع مهمم همینه. دعا کن بعد تزدواج شوهرم بیشتر دوسم داشته باشه و مثل شوهر تو هوامو داشته باشه