2733
2734
عنوان

به نظرتون با یه آدم بی ادب باید چ طور رفتار کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4308 بازدید | 130 پست
من رفتم خونه مادر شوهرم سر زده دیدم یه دختر اونجاس گفتم این کیه گفتن دوست دختر برادر شوهرم پایان چسب ...

این خانه از پایه ویران است...

گفتگوی تمدن ها سالهاست ک مطرح شده😐

زنشم میگه طلاق میگه عاشق زنمم 

بهش فحش میده خیانت میکنه 

بخدا اونقدر ازش نفرت دارم که حد نداره همش میگم خدار شکر شوهرم تو این طایفه خیلی خوب مونده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
زنشم میگه طلاق میگه عاشق زنمم  بهش فحش میده خیانت میکنه  بخدا اونقدر ازش نفرت دارم که حد ...

بیچاره زنش 

خدا شاهده اگه من بودم ....حتما حتما ب زنه میگفتم

ازکجا میفهمن کار تو هست 

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊
بیچاره زنش  خدا شاهده اگه من بودم ....حتما حتما ب زنه میگفتم ازکجا میفهمن کار تو هست

اومدو زنه قاطی کرد اسم اسیو گفت😑😑زندگیش ب باد میره

بیچاره زنش  خدا شاهده اگه من بودم ....حتما حتما ب زنه میگفتم ازکجا میفهمن کار تو هست

به خدا خیلی برادر شوهرم بی حیاس دختره هم الان تعادل روحی نداره باباشم سکته قلبی کرده واسه این دختر که چرا تحقیق نکرده چی بگم الان من 

اومدو زنه قاطی کرد اسم اسیو گفت😑😑زندگیش ب باد میره

بصورت ناشناس یکی زنگ بزنه ب جاری

البته خود اسی نه یه دوستی 

کسی ک برادر شوهر ه نشناستش

بصورت ناشناس یکی زنگ بزنه ب جاری البته خود اسی نه یه دوستی  کسی ک برادر شوهر ه نشناستش

تو ایرانسل کار میکنه یارو...دو سوته درمیاره امارو...باید احتیاط کرد.

به خدا خیلی برادر شوهرم بی حیاس دختره هم الان تعادل روحی نداره باباشم سکته قلبی کرده واسه این دختر ک ...

شما از دوستت یا کسی که برادرشوهرت نمیشناستش بخواه زنگ ب حاریت بزنه

همون اول هم اشتباه کردی ک چیزی نگفتی 

زد و جاریت باردارشد بدبخت در بدبخت میشه 

2706