2737
2739
عنوان

کادو تولد بچه سه ساله!!!!

2238 بازدید | 33 پست

جمعه شب تولد پسرمه نمیدونیم منو پدرش براش چی بگیریم که مناسب باشه

همسرم میگه ماشین شارژی ولی خودم دوس ندارم اهه اطرافیان وضع معمولی دارن دوستم ندارن از این خرجا برابچه بکنن دوس ندارم حسادت بچه های فامیل تحریک بشه!

اسباب بازیم خیییلییی داره ! اونقدی که عمر علاقش به یه اسباب بازی جدیدچن ساعته!

لباسم که جالب نیس علاقه ایی نداره ! نمیدونم چی بگیریم براش! لطفا کمک

تنهایی ! فقطصدسال اولش سخته..! ‏مسئله بر سر اعتقاد انسان به موضوعات نیست بلکه بر سر آن است که اعتقادات از انسان چه می‌سازند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
براش حوله تنی بگیر و  بازی فکری

اره جالبه

تنهایی ! فقطصدسال اولش سخته..! ‏مسئله بر سر اعتقاد انسان به موضوعات نیست بلکه بر سر آن است که اعتقادات از انسان چه می‌سازند.
2738
اسکوتر،اسکیت

اسکوتر داره اسکیتم که حالیش نیس هنو

براش يك حساب بانكي به اسم خودش بازكنيد و مبلغش رو اعلام نكنيد كه خسادت كسي هم برانگيخته نشه 

البته سالهاس اعلام كادو برچيده شده 

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
براش يك حساب بانكي به اسم خودش بازكنيد و مبلغش رو اعلام نكنيد كه خسادت كسي هم برانگيخته نشه  ا ...

ارزش پول داره میاد پایین دوستم اون مبلغ دیگه چن سال دیگه ارزش چندانی نداره

اره جالبه

من برا دخترم سه سالش بود همینا رو گرفتم.

برا دختر خواهرم و ۳ تا پسرخواهرام هم تولدهاشون حوله تنی گرفتم اینقدر خوشحال میشدن.الان همشون دارن.فقط پسر خودم نداره اونم امسال تولدش براش میگیرم 

💕خدا بزرگه💕 توکت به خدا باشه که آرام بخش دل هاست
من برا دخترم سه سالش بود همینا رو گرفتم. برا دختر خواهرم و ۳ تا پسرخواهرام هم تولدهاشون حوله تنی ...

مرسی دوستم اتفاقا لازمم داره

ارزش پول داره میاد پایین دوستم اون مبلغ دیگه چن سال دیگه ارزش چندانی نداره

خب بعدا با پوله براش يه چيزي بخريد فعلا تولد برگزار بشه بعدا سكه اينا بخريد 

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
2706