2737
2734
عنوان

قرص ضد بارداری

74 بازدید | 6 پست

سلام خسته نباشید من 23ساله هستم بعداز رابطه با همسرم به دلیل اینک مشکوک بودم ب طور پشت سر هم بعد از هربار رابطه از قرص اورژانسی استفاده کردم سه بار پشت هم روزهای مختلف الان بعداز ۲۶ روز پریود شدم تیکه های گوشتی سفیدی ازم خارج شد وگاهی اوقات لخته های خونی با رگه های سفید دیدم خیلی نگرانم بنظرتون سقط جنین بوده یا اسیبی ب دیواره رحمم وارد شده همچنین ب شدت درد وحشتناکی از ناحیه رحم دارم من حالت تهوع دارم ممنون اگ راهنماییم کنید😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سحرجان مجبور شدم 😔😔😔

برا اینک مطمئن بشم چیزی نمیشه مجبور شدم از قرص اورزانسی استفاده کنم 

استفاده از کاند...م هم ب شدت آزارم میده با سوزش زیاد میشه جوری ک از درد اشکام در میاد از طرفی هم شنیدم قرص ال دی و اچ دی باعث نازایی میشه بخاطر همین استفاده نمیکنم

عزیزم تو چرا همش تو حالت اورژانسی هستی خب، کلی کار دیگه هم میشه کرد غیر از قرص اورژانسی

سحرجان مجبور شدم 😔😔😔

برا اینک مطمئن بشم چیزی نمیشه مجبور شدم از قرص اورزانسی استفاده کنم 

استفاده از کاند...م هم ب شدت آزارم میده با سوزش زیاد میشه جوری ک از درد اشکام در میاد از طرفی هم شنیدم قرص ال دی و اچ دی باعث نازایی میشه بخاطر همین استفاده نمیکنم