2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا خواهرم فوق ليسانس داره ي مدت توي ي مركز اعتياد نيمه وقت بود درامدي نداشت كنارشم مربي مهد بود بعد چهار سال بلاخره ازمون استخدامي اموزش پروش قبول شد تا ببينيم بعدش بلاخره جواب اين همه سختي و درس رو ميبينه يانه

عزیزم بستگی داره کجا کارکنی اگر کلینیک کار کنی آره من خودم ارشد روانشناسیم به خاطر بچم کار نمیکنم دیگه ولی دوستانم همگی کار میکنن تو این رشته درامدهاشونم با توجه به کارشون متفاوته، همسرمم همین ارشده ولی کارش آزاده، دوستانش تو دادگاه خانواده زندان ترک اعتیاد و کلینیک هستن و درآمد کلینیک از همه بیشتر مخصوصا اگر واسه خودتون باشه خوبه

2738

بستگي به خودت داره بيشترم ميتوني داشته باشي،اگه دانشت به روز باشه و مرتب مطالعه كني و كارگاه اموزشي بري و زير نظر أسانيد با تجربه كار كني،تو كلينيك هاي معتبر و خودت كلينيك بزني بيشترم ميتوني داشته باشي

البته اگه ليسانست هم مرتبط باشه نه مثلا ليسانس رشته ي خسابداري يا مديريت بخواد فوق ليسانس روانشناسي بگيره

اينجوري شانس استخدامت جايي كمه و براي كلينيك يا إستاد دانشگاه هم قبول نميكنن ليسانست يه رشته ي ديگه باشه 

عزیزم بند پ داشته باشی با سیکل هم‌میتونی درآمد ۱۵ میلیونی داشته باشی.

باور کن.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
چرا نمیتونم به درد کارم میخوره خیلی هم  من هدف مشخص کردم و میدونم چرا میخوام ارشد بگیرم  ...

اونجوری شاید ولی نمیتونی باهاش مطب بزنی یا تو مطب مشغول شی ازین لحاظ بلااستفادس شما اگ کار دیگ باهاش دارید اون قضیش فرق داره حق با شماس 

تیکر عروسیمه 💍💏
اونجوری شاید ولی نمیتونی باهاش مطب بزنی یا تو مطب مشغول شی ازین لحاظ بلااستفادس شما اگ کار دیگ باهاش ...

اره مطب رو میدونم یا باید کارشناسی و کارشناسی ارشد 

کارشناسی ارشد و دکتری این رشته رو داشته باشی 

یعنی دو مقطع دانشگاهی باید مدرک داشته باشم.

نه هدفم احداث مراکز فرهنگیه