2752
2734

من هفته 7 هستم الان چند هفته ای هست احساس فشار ادرار دارم یعنی تکرر ادرار که دارم درد داره یا اصلا ادرار ندارم اما حالت درد که انگار ادرار زیاد دارم هست،این عفونت ادراریه ایا؟کسی اینجوری بوده ؟روز به روز انگار بیشتر میشه...

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سوزش ادرار داری؟ یا ترشح بودار؟

نه هیچ کدوم فقط مثل حالتی که خیلی ادرار داشتی باشی نگه داشته باشی بعد ادرار کنی یه حالت درد و فشاری داره 

مایعات فراوون بخور که هی بری ادار کتی تخلیه شه،قرص هم که سرخود نمیشه من دکترم بهم سفکسیم داد سریع خوب شدم ولی سرخود نخوریا

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
ببین تا میتونی آب بخور.اگه عفونت باشه رفع میشه

اتفاقا اب زباد که میخورم بهتر میشه وقتی ادرارم زرد رنگه دردش بیشتره نگرانم واسه نی نی خطر داشته باشه ...

مایعات فراوون بخور که هی بری ادار کتی تخلیه شی،قرص هم که سرخود نمیشه من دکترم بهم سفکسیم داد سریع خو ...

این هفته ازمایش باید برم دکتر نوشته واسم،نگران شدم که دیر بشه ...

نه هیچ کدوم فقط مثل حالتی که خیلی ادرار داشتی باشی نگه داشته باشی بعد ادرار کنی یه حالت درد و فشاری ...

منم چنین حالتی دارم الان,به دکترم گفتم گفت عادیه.رحم بزرگ میشه و به مثانه فشار میاره و همش حس ادرار به آدم دس میده. فقط تا میتونی مایعات بخور. آب...هندوانه

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
اتفاقا اب زباد که میخورم بهتر میشه وقتی ادرارم زرد رنگه دردش بیشتره نگرانم واسه نی نی خطر داشته باشه ...

حتما با دکترت درمیون بزار

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
منم چنین حالتی دارم الان,به دکترم گفتم گفت عادیه.رحم بزرگ میشه و به مثانه فشار میاره و همش حس ادرار ...

چشم عزیزم خدا خیرت بده خیالمو راحت کردی 

2706