2737
2734
عنوان

بیمارستان خصوص و لوازم مادرو بچه

93 بازدید | 12 پست

سلام😊

دوستان بیمارستان خصوصی لوازم برای مادر میده یا باید ببرم 

منظورم شورت یه بار مصرف و پوشک و اینجور چیزاست

به قول خاله قورباغه اگه نقووورم میترکم اگه بقووورم که سنگم میزنن پس چیکار کنم 

ببر با خودت اگرم بدن شاید باب میلت نباشه

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

همرو میدن بهت

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدن

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731

ابجیم خصوصی زایمان کرد، طبیعی هزینش ۵ونیم شد اما هیچی ندادن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بستگی به نوع خصوصیش داره چون خصوصی ها هم درجه بندی دارن

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2738
بجه ها هزينه سزارين تو بيمارستان خصوصي تو تهران جقدره؟؟؟

بستگی داره من میرم عرفان سعادت آباد گفت ۷ تومن میشه

ابجیم خصوصی زایمان کرد، طبیعی هزینش ۵ونیم شد اما هیچی ندادن

وا کدوم بیمارستان که انقدرم گرون طبیعیش شده 

وا کدوم بیمارستان که انقدرم گرون طبیعیش شده 

میلاد لاهیجان.

اتاق شخصی داری با توالت ایرانی فرنگی دوش، کل روند زایمان همراهت کنارته، جکوزی داری، پخش موزیک احتصاصی، ی ماما کل تایم همراهته و خیلی چیزای دیگه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
میلاد لاهیجان. اتاق شخصی داری با توالت ایرانی فرنگی دوش، کل روند زایمان همراهت کنارته، جکوزی داری، ...

چه لاکچری

چه لاکچری

اره عالی بود من کنارش بودم.

هزینه سزارین و طبیعی هردوش ۵ونیم بود پارسال