2737
2739

امروز رفتم پیش دوست حرف ازدواج و زد و گفت تو توقعت خیلی زیاده واسه اینه ازدواج نکردی و کسیو تو حد خودت نمیببنی در صورتی ک من توقع خاصی ندارم  یکی باشه حداقل در حد و اندازه خودم باشه نه بیشتر هم خانوادگی هم تحصیلاتی هم درآمد هم اعتقادی هم سن و سالی هم تیپ و قیافه و .....خب من نظرم اینه اصلا اگه قراره توقعمو بیارم پاینتر از خودم اصلا چرا ازدواج کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

میگه اصلا نگرشت به ازدواج اشتباهه 😐😐

میگه چون 35 سالت شده باید ی سری از اولویتاتو خط بزنی خب مگه مجبورم ازدواج کنم ک اولویتامو خط بزنم؟؟

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
اِ دقیقا مثل همیم

خب تو حاضری از اولویتات کوتاه بیایی حتی اگه ازدواج نکنی؟؟

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب تو حاضری از اولویتات کوتاه بیایی حتی اگه ازدواج نکنی؟؟

نه منم کوتاه نمیام دقیقا به همین خاطر منم الان ۳۵ ساله شدم و مجردم

منم پرتوقع نیستما فقط در حد خودم میخوام

تحصیلات،مادیات،اخلاق،اعتقاد،خانواده،ظاهر،فرهنگ

میخوام در حد خودم باشه نه کمتر

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...

نمیدونم چی بگم چند روز پیش دوستم ازدواج کرد اونم توقعش بالا بود ولی از توقعاتش زد چون خیلی تنهایی کشیده بود فقط و فقط به خاطر پاکی و اخلاق خوب پسره باهاش ازدواج کرد وگرنه پسره چیزی نداره از خودش

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....

توقع زیادی نیست اتفاقا باید همه چی هم کف هم باشه اما اینطوری هم شرایط سخت می شه برا ازدواج چون یکم سخته همه چیو باهم داشتن یسری ملاکا رو می شه ازش چشم پوشی کرد مثلا اگه شما ارشد داری آقا کارشناسی این خیلی حاد نیست می شه کنار اومد

وکیل هستم سوال حقوقی داشتید در خدمتم 🌺خدایا خودت درستش کن خودت درستش کنی قشنگه... 🌺

اگه اولویتت بره رو اخلاق و بقیه بیان پایین بنظرم عاقلانه تره 

من خودم آدمی نیستم که بتونم تنهایی سر کنم دوست دارم همدم و‌مونس همراه داشته باشم بچه دار شم عشق بازی کنم 

شاید کسی باشه که واقعا معیاری چیزایی باشه که بخواد پاس وایسته 

من فقط میدونم هیچ دو نفری مثل هم نیستن هر کس یه جور خوشبخته

2738

حرف مردم زياده

تا  خودت اطمينان نداري، بخاطر حرف مردم انجامش نده

ازدواج نكردن بهتر از ازدواج با هر كيسي هست!!

خودت خودتو باور كني مطمين باش كيس خوب گيرت مياد

خودت خودتو دست كم بگيري ...

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
اگه اولویتت بره رو اخلاق و بقیه بیان پایین بنظرم عاقلانه تره  من خودم آدمی نیستم که بتونم تنها ...

آخه اخلاقم تا نری زیر ی سقف ک نمیشه فهمید

اونا که رد کردی ازت پایین تر بودن؟

نمیشه بکی پایینتر فرضا من دلم خواسته درس بخونم ارشد بگیرم اون دلش نخواسته یا من تو ی خانواده اصیل اومدم دنیا ک خواست خدا بوده بعد طرف از ی خانواده معمولیه کلا تو ی راستا نیستیم 

نمیشه بکی پایینتر فرضا من دلم خواسته درس بخونم ارشد بگیرم اون دلش نخواسته یا من تو ی خانواده اصیل او ...

شما برادرت هم در تر بگیری یکجور نیستی ه نظرم نیاز به راهنمایی داری

آخه اخلاقم تا نری زیر ی سقف ک نمیشه فهمید

عزیزم اخلاق هیچوقت صد در صد باب میل آدم نمیشه 

ولی تو همون مراحل اول اگه دقت کنی میتونی اخلاق طرف مزنه کنی 

زندگی نصفش گذشت و بزرگ نکردن چیزای کوچیکه

2706