2737
2734
عنوان

توقع زیادیه بخوایی با کسی ازدواج کنی ک حداقل همتراز خودت باشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 408 بازدید | 35 پست
سلام بله کاملا حرفت درسته من شغل مناسب و موقعیت مناسب و از نظر خونه و ماشین و خانواده هیچ مشکلی ند ...

انسالله پیدا میکنی واسه اسنایی هم تو محل کارت همسایه دویتای خواهرت و... بگرد و پیدا کن ک اشنا شو 

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
انسالله پیدا میکنی واسه اسنایی هم تو محل کارت همسایه دویتای خواهرت و... بگرد و پیدا کن ک اشنا شو&nbs ...

محل کارم یه خانم بودش که دکترا داشت

فقط خیلی لاغر بود .وضع مالیشون خیلی توپ بود .من بخاطر ظاهرش جلو نرفتم .چند روز پیش یکی از همکارا باهاش عقد کرد

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

محل کارم یه خانم بودش که دکترا داشت فقط خیلی لاغر بود .وضع مالیشون خیلی توپ بود .من بخاطر ظاهرش جلو ...

خب اشتباه کردی هیچکس کامل نیست هیچکس همه چیزو باهم نداره درسته هیکلو نداشت ولی در عوض اخلاق و تحصیلات و ... رو داشت ضمنا خانما بعد ازدواج تا حدی چاق میشن

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید

عزیزم اینجا هم گویای طرز رفتار شماست و اینک بهتره با ۳۵ سال رو خودت کار کنی بلکه ازدواج خوبی کنی .البته ک شما فکر میکنی همه بد هستن شما خوبی فقط. البته ۳۵ سال  این طور بودی دیگر نمیشه کاری نمیشه کرد مگر اینک خودت ب خودت کمک کنی و به مشاور رجوع کنی روز خوش 

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 
2728

اول به من بگو دقیقا کدوم پیشرفتتو نمیتونم ببینم ؟؟؟؟ اینکه تو دهه چهارم زندگیت تازه پشت کنکوری شدی؟؟ اگه این واست پیشرفته پس من فرا پیشرفتم   اینکه جواب بدی و بعد عین بچه ها تاپیکتو قفل کنی یعنی هنوز بچه ایی با اینکه سی سال رو گذروندی . و اینکه که جنبه انتقاد نداری بعد میاد تو مکان عمومی تاپیک میزنه اگه حرف من بد بود چرا لایک خورد؟؟ پس اگه شعورت برسه میبینی حرفم بیراه نبوده  اون کسی هم ک پشت سر من حرف میزنه یکی مثل تو بزدله که نمیتونه تو روم حرفشو بگه حرفشو میزنه تاپیکشو قفل میکنه  وگرنه من مثل تو همه حرفی از دهنم خارج نمیشه عجقم @جوجوخانم     

منم به سبک خودت تاپیکمو قفل میکنم  

عزیزم اینجا هم گویای طرز رفتار شماست و اینک بهتره با ۳۵ سال رو خودت کار کنی بلکه ازدواج خوبی کنی .ال ...

تو چقدر شعورت پایینه اونجا تایکتو قفل میکنی میایی اینجا ؟؟ فازت چیه میخوایی کسی اونجا نبینت بگن چقدر مودبی نمیدونم متاهلی یا مجرد ولی حتما تو فشار هستی ک دنبال درس و منبع درامدی اگه قرار بود ب سبک تو شوهر کنم ک الان ..... دیگه حوصله ندارم باهات دهن ب دهن بشم بابای