2733
2739
عنوان

دارم میمیرم از غصه😢

371 بازدید | 38 پست

5 ساله همو میخوایم. الان که اومده جلو بابام نداشتن خونه و کار ثابت رو بهونه کرده و مخالفت میکنه. خودش داره تموم تلاششو میکنه تا شرایط رو فراهم کنه. تو رو خدا اگه راهی دارین بهم بگین تا بتونم بابامو راضی کنم. فقط ازتون خواهش میکنم نگین فراموشش کن که نمیتونم. من بدون اون میمیرم😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیمیری ! 

این دندون پوسیده رو بکن بنداز دور   

سعی کن وابستگی رو کم کنی ! 

آدم عاقل ۵ سال رابطه رو کش نمیده ! 

همون اول مطرح میکنه 

وَمَنْ يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا يَرَهُ ﴿۸﴾
2731

برات دعا میکنم انشالله ب زودی کار شوهرت جوربشه  با لب خندون وآینده خیلیییییییییی روشن راهی خونه بخت بشی😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👰👰👰👰👰👰👰👰👰👰👰👰👰👰👰👰

همه بگین الهی آمیییییییییین

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات
2738

مشکل خونه رو حالا میشه حل کرد ولی کار ثابت شرط اصلیه، بابات خوبیت رو میخواد، به مادرت بگو با بابات صحبت کنه و مهلت بگیره ازش مثلا چند ماه، توو این چند ماه هم ایشون تمام سعیش رو کنه یه کاری پیدا کنه.

2706