2733
2734

🕌 یا امام رضا سلام ...😢😭💔

ولادتت نزدیکه آقاجون ... واسه خودم هیچی نمیخوام اما تورو خدا گرفتارا رو کمک کن
🕊یا امام رضا خیلیا جای خواب ندارن!
✨خیلی از بابا ها پول نون شب ندارن!
🕊خیلی از مامانا حتی چیزی واسه پختن تو خونه هاشون ندارن!
✨خیلیا تو این روزها برای گرمی هوا خنک کننده ندارن!
🕊خیلیا دلشون شکسته!
✨خیلیا گرفتار و زندانین...
🕊خیلیا پشت در بیمارستان منتظر به هوش اومدن عزیزشونن!
✨خیلیا چشم انتظار فرزند هستند!
🕊 خیلیاااا از مامانا بچه شون مریضه و راهی ندارن...
✨خیلیا دنبال شفای مریضشونن
🕊خیلیااااا حاجتای بزرگ و کوچیک دارن...
✨خیلیا یواشکی اشک میریزن فقطم خدا میدونه چشونه...
میخوام بگم کمکشون کن💛✨
من کسی نیستم که ازت بخوام. گناهامم زیاده...اما من هیچی واسه خودم نمیخوام؛ گرفتارارو یه دستی به زندگیشون بکش!
ما که همیشه گفتیم امام رضا ضامن آهو بوده و ضامن دل همه ما هم هست، ما که دلمون را گره زدیم به پنجره فولاد..... دست خالی بر نگردون ما را. خودمون اینجاییم ولی دلمون بدجوری اونجاس.. عاشقتیم یا امام رضا

🌸🍃  ولادت حضرت شمس الشموس، امام مهربانی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) مبارک باد

ان شاءالله حاجتتون روا..التماس دعا 

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆

اقای مهربونی دعامون کن ممنون شب ولادتتون مبارک باشه و تبریک به خودتون خاندان مهربونتون دعاهای دوستمون را در نط بگیر امامم یه اتفاق خوب برامون بیفته امسال 

همه چی درست میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میخواستم بدونم گفته بودی هم گونال خودکاری استفاده کردب و هم سینال اف خودکاری خواستم ببینم تاثیرشون چقدر تفاوت با هم داشته؟ تو دوره ایی که سینال اف زدی تخمکات چقد بودنو با گونال چقد؟ ببخش اینجا پیام گذاشتم واقعا مجبور بودم 

ای در دلم نشسته ، از تو کجا گریزم....
میخواستم بدونم گفته بودی هم گونال خودکاری استفاده کردب و هم سینال اف خودکاری خواستم ببینم تاثیرشون چ ...

نه خواهش میکنم..من دفعه اولم سه ماه گونال اف زدم ولی یک دو روز مونده به تخمک کشیم سینال اف بهم داد زدم..گفتم چراسینال دادین بهم؟گفتن چون گونال اف خارجیه قویتری به احتمال زیاد فولیکولات بیش ازحدرشدکنن اونموقع به مشکل میخوری نمیشه تخمک کشی کرد..بخاطرهمین سینال اف که ایرونیشه درصدش پایین تره میدیم بزنی که فولیکولات به اندازه کافی رشدکنن اونوقت تخمک کشی کنیم برات..دلیلش همین بودبرام داده بودفقطم دوتا داده بود زدم..دیگه سینال نزدم

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆
خیلی برام مهمه

که همون باراولم بخاطرکیست اندمتریوزم وتنبلی تخمدانم همش پنج تخمک داشتم که متاسفانه یدونه جنین تشکیل شدش اونم ضعیف بودانتقال ندادن برام..هزینه هام بی نتیجه بود..باردوم پرونده مو دکترافلاطونیان رئیس خودمرکز دیده بودگفت ازروز دوم پریودیت گونال اف بزن روز هفتم مرکزباش..که من زدم ورفتم دوروزبعدش تخمک کشی انجام شدش ۱۸تخمک داشتم خداروشکر ۶جنین تشکیل شدبرام..فریزکردن برام

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆
2738