2733
2739
عنوان

مغز و اعصاب

| مشاهده متن کامل بحث + 18345 بازدید | 48 پست

سلام دوست عزیز من بهت دکتر افشار خاص رو معرفی می کنم،چون خودم جواب گرفتم که دارم بهت معرفی می کنم ،من دخترمو پیش کلی دکتر بردم بی نتیجه ولی این دکتر معجزه کرد فایشالا که هر چی می خواد خدا بهش بده . 

اسمشو تو نت سرچ کنی ادرس سایت و مطب ایناش میاد . 

دکتر افشار خاص متخصص مغز و اعصاب اطفال

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوست عزیز من بهت دکتر افشار خاص رو معرفی می کنم،چون خودم جواب گرفتم که دارم بهت معرفی می کنم ،م ...

ااا منم دکتر لادن افشار خاص رو میشناسم یعنی  خواهر زادم بیمارشون هست  خدا خیرشون بده خیلی کمک کردن خواهرم داشت از بین میرفت .

2728

مامان من برای سر درد های که داشت و پیش هر کسی که می رفت اصلا خوب نمی شد و الکی فقط دارو می خورد الان خداروشکر با یه دوره دارو خوردن پیش دکتر ناصر مهربان خوب شد واقعا خدا خیرش بده دکتر خیلی خوبیه 

مامان من برای سر درد های که داشت و پیش هر کسی که می رفت اصلا خوب نمی شد و الکی فقط دارو می خورد الان ...

آره واقعا دکتر خیلی خوب و فوق العاده ای هست.مادر من دچار گیجی و منگی و حالت کما  شده بود ازش عکس گرفتند و بهش گفتند تومور داره و باید عمل بشه ما همه شوکه شدیم یکی آقای دکترناصر  مهربان رو بهمون معرفی کرد.بردیم ایشون توی بیمارستان بستری کردند،هر روز با حوصله مریضمون رو چک کردند فامیل های ما هر روز عکس ها رو می بردند برا دکترای مختلف و هر کس یک نظر میداد و داروهای عجیب و جراحی میخواستند. ولی دکتر با اعتماد به نفس به کارش ادامه داد و بدون انجام هیچ عملی حال مادرم رو خوب کرد.تومور هم نداشت فقط یک ورم شدید مغزی بود که دکتر حلش کرد.خیلی خیلی ازشون ممنونیم.این خیلی خوبه که پزشکتون به کار خودش اعتماد داشته باشه. ادرس اینستا گرام شون رو میذارم فوق العاده ست.drmehrabann.

2738

سلام خانم دکتر شبنم رفیع زاده در غرب تهران به نظرم با سواد ترینه من خواهرم ام اس داشت الان کنترل شده شرایطش با کمک ایشان متخصص مغزواعصاب(نورولوژی)  هست ایشان آدرس و تلفن هاش رو می زارم  اگه کسی نیاز داشت مطب1:ستارخان،روبروی برق آلستوم 44205020مطب2:شهرک ولیعصر،خیابان یاران 66220700مطب3:سعادت آباد، میدان کاج 22385718 

www.drrafizadeh.ir 

سلام یاسی جون دکتر شبنم رفیع زاده یکی از بهترین ها هستن من مطبشون رفتم و مشکلم حل شد از دکترای پولکی نیست برای مریضها وقت میزاره و خیلی با سواده از همه من تعریفش رو شنیدم و بعد از کلی تحقیق انتخابشون کردم.

آدرس وب سایت و اینستاگرامش رو برای شما میزارم

https://www.drrafizadeh.ir/

https://www.instagram.com/drshabnamrafizadeh/

سلام. شما میتونید برید مطب خانم دکتر جبلی. 66122319 - شریعتی بین ظفر و میرداماد. عصرها هستن و تا جایی که میدونم کل ایام کرونا به خاطر مریضها اومدن مطب. پزشک بسیار حاذقی هستن فوق تخصص اعصاب اطفالن

سلام. شما میتونید برید مطب خانم دکتر جبلی. 66122319 - شریعتی بین ظفر و میرداماد. عصرها هستن و تا جای ...[/QUOTE]

من بچه ام رو از 8 سالگی پیشش میبرم. بچه ام مدتها هیچ تشخیصی نداشت و از این مطب به اون مطب میبردمش. دیگه آخرش نذر کردم به نامش یک تاپیک بزنم و در موردش به همه بگم. خدا خیرش بده. 

2706