2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دوغ خیلی دوست دارم بعلاوه آبغوره ولی از آب لیمو متنفرم. میوه هم فقط میخورم تا خنک شم. و تهوعام ه ...

من عاشق ابغوره ام

حالمو خيلي خوب ميكنه

ابغوره و ليمو ترش و سالاد شيرازي ميخورم مدام😍

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2728
حست میگه دختره؟

حسم يه لحظه ميگه دختر يه لحظه ميگه پسر اصلا معلوم نيست چي ميگه😂

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
من عاشق ابغوره ام حالمو خيلي خوب ميكنه ابغوره و ليمو ترش و سالاد شيرازي ميخورم مدام😍

آبغوره زیادش خوب نیست من اوایل هر روز سالاد شیرازی میخوردم الان هفته ای دوبار بیشتر درست نمیکنم اگه دیگه خیلی هوس کنم با آبلیمو درست میکنم

ولی واقعا آبغوره یه چیز دیگس

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
هوس ترشی پسره. منم لواشک و سرکه میخوردم سر پسرم والبته فقط آشو با سرکه میخوردم چون میگن خیلی ضرر دار ...

من بیشتر میلم ب ترشی میره و میوه. گرممه. چنددوقته هم بد جوری دلم آش رشته یا قلمکار میخواد.شوهرم میگه برات درست کنم ولی من آشپزی شوهرمو دوست ندارم. البته بهش نمیگما. خودم هم آشپزی میکنم بوش رو مخمه

استارتر نگفتی حس خودت چیه و چی دوست داری؟ 

من حسم درست نميگه

يه بار شديدا حس ميكنم پسره يه بار دختر

خودم واسم فرق نداره اما ته ته دلم دختر

اما شوهرم خيلي زياد پسر

2738

من حسم میگه ۹۹ درصد پسره ولی دوس داشتم دختر باشه

البته پسرم باشه باز برام خیلی عزیزه

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
آبغوره زیادش خوب نیست من اوایل هر روز سالاد شیرازی میخوردم الان هفته ای دوبار بیشتر درست نمیکنم اگه ...

نه فقط آب غوره میخوام دقیقا با سالاد شیرازی خیلی دوست دارم ولی بی جنبه ام اگه بخورم افراط میکنم از بوی ابلیمو بدم میاد

راستش من دوبار بارداری داشتم و حسم توی هر دو پسر بود و به شدت هم میخواستم پسر باشه. منظورم این هست که خودت به مرور متوجه میشی و خواسته قلبی ات هم مهمه

دلا معاش چنان کن گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد
آبغوره زیادش خوب نیست من اوایل هر روز سالاد شیرازی میخوردم الان هفته ای دوبار بیشتر درست نمیکنم اگه ...

نوش جان

روغن زيتونم بريز روش

اصلا مزش عوض نميشه اما خاصيت  داره و جلوي يبوستو ميگيرن خيلييي عاليه

نه فقط آب غوره میخوام دقیقا با سالاد شیرازی خیلی دوست دارم ولی بی جنبه ام اگه بخورم افراط میکنم از ب ...

دقیقا منم از بوی آیلیمو زیاد خوشم نمیاد 🙄

من حسم درست نميگه يه بار شديدا حس ميكنم پسره يه بار دختر خودم واسم فرق نداره اما ته ته دلم دختر ا ...

واقعا سخت شد. من حرفمو پس میگیرم احتمالا دختره چون خودت دختر دوست داری. 

دلا معاش چنان کن گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد
2706