2737
2739

بذار خب ببینیم چیه

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم تونت سرچ کنی هست 

بعدشم تو ازمایشا یه قسمت ریزالت هست یه قسمت نرمال رنج با هم مقایسه کن اونایی که از اون حد نرمال کمتر یا بیشتر هست رو تو نت سرچ کن ببین چیا مثلا بالا یا پایینه من ازمایشای معمولی رو اینجوری میفهمم ولی تخصصی ها رو چیزی سر در نمیارم

خانم محترم عکس آزمایش رو در اول پست میذاشتین کسی بلد بود میخوند بهتون میگفت دومن اینجا جای مناسبی ب ...

شما ببخش

برای مشکلم یه صلوات میفرستی دوستم؟ حال دلم بده 😢
2738

اینا همگی خوبن

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2706