2737
2734
عنوان

ختته

164 بازدید | 11 پست

پسر 2 ماهمو سنتی ختنه کردم امروز روز پنجمه...پانسمانش نمیفته...لز روز 3 به بعد هم بخاطر اینکه پیپی کرد روزی 3 بار تو اب میگذاشتم

چکار کنم کمک کنید

تعداد رای : 0
نظرسنجی
ختنه
0
0%
سنتی
0
0%

سنتی چرا بچه عذاب میکشه طفلی

من حلقه انجام دادم شب سوم افتاد  اصلا دست نزن نهایت ببر جایی که جراحی کردی خود پزشک چک کنه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

منم ۲ ماهه بود ختنه کردم کاش میپرسیدی تا بگم سنتی نبری مال پسرم ۵ روزه افتاد راحت شد اصلا هم اذیت نشد. 

فقط بزارش هر روز تو اب ولرم . بعدشم پانسمانشو بر میدارن که

خداروشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ۲ ماهگی بردم لیزر کردن، نه خونریزی داشت نه بخیه نه پانسمان خدا خیرش بده چه دکتری بود من اصلا نفهم ...

من پدرم دراومد

اول حلقه. انداخت بعد از یک ساعت که رسیدیم خونه...دیدم باندش خونیه...تو ماشین اصلا نگاه نکردم...شاید زیاد دست و پا زده بوده یا رگی چیزی بوده... خلاصه دکتر گفت میشه نخ روشو محکمتر کنم اما روزه شک داره...حلقه رو دراورد ومجدد بچه رو به روش بخیه ختنه کرد... من نصفه عمر شدم😞

منم ۲ ماهه بود ختنه کردم کاش میپرسیدی تا بگم سنتی نبری مال پسرم ۵ روزه افتاد راحت شد اصلا هم اذیت نش ...

دیروز بردمش مطب دکتر

دکتر با یه حرکت ددر حد صدم ثانیه و قلفتی کند...

اندازه یه قطره کلا از دوراش خون اومد

خودم یه هفته هم تو اب میذاشتم عمرا اگه پانسمانش میفتاد

خدا رو شکر

اما من بازهم هرکسی ازم بپرسه میگم بخیه بخیه بخیه

بهترین روشه

پسر اولمم بخیه بود

خصوصا برا بچه ای که دست و پا میزنه بخیه بهتره

سنتی چرا بچه عذاب میکشه طفلی من حلقه انجام دادم شب سوم افتاد  اصلا دست نزن نهایت ببر جایی ک ...

تا کی باید چرک خشک کن(سفالکسین) بهش بدم؟ از دکترش فراموش کردم بپرسم

نمیدونم عزیزم اینو زنگ بزن حتما بپرس 

اخه پزشک پسر من نداد

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2740
دیروز بردمش مطب دکتر دکتر با یه حرکت ددر حد صدم ثانیه و قلفتی کند... اندازه یه قطره کلا از دوراش خ ...

با این عذاب عزیزم باز  میگی بخیه؟!؟؟؟؟؟!!!!!!!

طفلک بچه😐😐😐😐😐

با این عذاب عزیزم باز  میگی بخیه؟!؟؟؟؟؟!!!!!!! طفلک بچه😐😐😐😐😐

وقتی بچه تازه به دست و پا زدن افتاده.. هر لحظه ممکنه حلقه تکون بخدره و بیاد جلو...برای بچه زیر 2 ماه و حتی 1 ماه...حلقه خوبه. من تجربم رو دو تا پسرام این بود و بخیه رو ترجیح میدم...

وقتی بچه تازه به دست و پا زدن افتاده.. هر لحظه ممکنه حلقه تکون بخدره و بیاد جلو...برای بچه زیر 2 ماه ...

خب البته پسرمن ۴۰ روزش بود که ختنه انجام دادم

و تجربه‌ی دیگه ای ندارم

والا ما حلقه زدیم یک دارو هم ندادیم اصلا درد هم نداشت . بخیه اصلا خوب نیست ظاهرشم زشت میشه

خداروشکر