2733
2739
عنوان

سرد شدن پاها

7468 بازدید | 12 پست

من اکثر مواقع پاهام مثل دو تیکه یخ میشه .خسته شدم دیگه از سرم و امپول .فقط سرم یهم میدن و نورییون و کلی داروهای اعصاب 

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   

امروز هم پرانول خوردم هم تری فلوپرازین و هم ویتامین ب ۱

ولی لرز و استرس و سردی پاهام ولم نمیکنه

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اینجوری بودم. ازمایش دادم فقر اهن داشتم. چند ماهه دارو میخورم بهترم

اخه من اهنم کم نیس .دیگه چ علتی میتونه داشته باشه 

2731

کمبود کلسیم هم میتونه باشه

دوست عزیز اول دکتر خوب برو علتش رو پیدا کن

بعد داروی مناسب بخور

جایی که راه نیست، خداوند راه می گشایید❤              یا جلیل،یا رئوف ،یا رحیم، یا لطیف
کمبود کلسیم هم میتونه باشه دوست عزیز اول دکتر خوب برو علتش رو پیدا کن بعد داروی مناسب بخور

خیلی دکتر رفتم ولی نتیجه موقت گرفتم .کلسیمم هم اندازه ش طبیعی بود .دیگه خسته شدم از دارو و دکتر و این بیماری

2738
لرز و استرس هم داری؟؟؟فشارت اکثرن چند میشه؟؟

اره لرز هم بعضی وقتا .استرس که وحشتناک 

فشارم اکثر مواقع ۹ تا ۱۰

خیلی دکتر رفتم ولی نتیجه موقت گرفتم .کلسیمم هم اندازه ش طبیعی بود .دیگه خسته شدم از دارو و دکتر و ای ...

بعضی وقتا ما نمیدونیم پیش کدوم متخصص بریم به خاطر اینه طول میکشه

جایی که راه نیست، خداوند راه می گشایید❤              یا جلیل،یا رئوف ،یا رحیم، یا لطیف
فشار خون هم فکر میکنم باعث سردی پاها میشه .

فشارم پایینه 

بعضی وقتا ما نمیدونیم پیش کدوم متخصص بریم به خاطر اینه طول میکشه

ب نظرتون چه پزشکی برم من متخصص قلب و داخلی و عمومی رفتم و فوق غدد 

اره لرز هم بعضی وقتا .استرس که وحشتناک  فشارم اکثر مواقع ۹ تا ۱۰

امکان داره از همون فشار هم باشه

و یه چیزی هم هست من الان خودم ناراحت بشم طپش قلبم خیلی میره بالا

بعضی وقتا موقعیت استرس زا و ناراحت کننده هم باعث بروز بعضی مریضی ها میشه