2737
2734
شما جای دیگه رو معرفی میکنید واس خرید؟ چون پولم کمه،با خودم گفتم اینجا راحت تر خونه پیدا میکنیم

با پول شما سمت پردیس گیرتون میاد ولی خوب هنوز آنچنان آباد نیست

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بهارستان،پردیس،فرهنگ شهر،سعدی و شهرک دانشگاه عالیه راحت باپولت اپارتمان نوساز پیدامیکنی برنامه ی دیو ...

دیوار رو دارم.منتها نمیدونم کجا بهتره.فرهنگ شهر و شهرک دانشگاه تا نادری و کیانپارس چقدر فاصله دارن؟چون من مرتب باید برم کیانپارس واس درمانمون.

2740
بهارستان،پردیس،فرهنگ شهر،سعدی و شهرک دانشگاه عالیه راحت باپولت اپارتمان نوساز پیدامیکنی برنامه ی دیو ...

بااین پول توسعدی و فرهنگ شهرنوساز؟؟؟؟؟😳😳😳😳

برچ اساسی اینو میگین

اپارتمان ۸۴ متری تو سعدی نوسازش زیر ۵۰۰ تانیس!!!

چندسال ساختارو میگن ۴۰۰ وخورده ای

فرهنگشهرم ک شده متری ۴ ۵ تا!!!!

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
میتونم بیام خصوصی؟

عزیزم همچین چیزی ک این خانم میشه وجودخارجی نداره

دیوارهم نصب کنید خودتون متوجه میشین

شهرک دانشگاه رنج قیمتیش از فرهنگ شهرم بیشتره ی مقداری

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
عزیزم همچین چیزی ک این خانم میشه وجودخارجی نداره دیوارهم نصب کنید خودتون متوجه میشین شهرک دانشگ ...

خب شماکجا رو پیشنهاد میدید؟ک هم قیمت مناسبی داشته باشه و هم فرهنگشون خوب باشه

خب شماکجا رو پیشنهاد میدید؟ک هم قیمت مناسبی داشته باشه و هم فرهنگشون خوب باشه

شما خودت دیوارو نصب کنی متوجه حرفام میشی عزیزم

سعدی و گلستان ک عالیه منتها پول شما نمیرسه

با پولی ک دارین سمت بهارستان بگردین.بهارستان ارومه 

حتی شهرک برقم از پردیس خیلی بهتره 

ولی خب نسبت ب مرکز شهر یکم یکممم دورن ک توی شهرای بزرگ طبیعیه

توی سعدیم بگروین ولی خیلی بعیدمیدونم این سمت گیرتون بیاد

2706