2726

چرا انقدر دور 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی وقته خونه مون رو فروختیم.هنوز نتونستیم خونه بخریم.پولمون ۲۵۰ تاست.کیانشهر چند تا پیدا کردم.البته وام دار.

اومدم سپیدار هم خونه دیدم.با خودم گفتم باز اینجا شلوغ تره.نمیترسم

شهرستانم عزیزم.پولم کمه

عزیزم بستگی به فرهنگتون داره

معمولا هرکی از شهرستان میاد میره ستایش چون ارزونه،ولی خب بچه ها توی بدترین محیط بزرگ میشن،

ربطی به باهنر هم نداره،باهنر عالیه و خیلی گرون،اما ستایش برای زندگی جای خوبی نیست،مگر لینکه بخری بدی کرایه خودت جایی دیگه بشینی،

خیلی وقته خونه مون رو فروختیم.هنوز نتونستیم خونه بخریم.پولمون ۲۵۰ تاست.کیانشهر چند تا پیدا کردم.البت ...

سپیدار گرونه،البته جای خوبش،اخراش ارزونه اما داغونه،

ستایش هم که برای زندگی جالر نیست،در حد پولی که میدی خوبه

عزیزم بستگی به فرهنگتون داره معمولا هرکی از شهرستان میاد میره ستایش چون ارزونه،ولی خب بچه ها توی بد ...

من فرهنگ خیلی واسم مهمه.از شهرستان زدم بیرون ک ی خورده پیشرفت کنم.

خدا خیرت بده ک گفتی

سپیدار گرونه،البته جای خوبش،اخراش ارزونه اما داغونه، ستایش هم که برای زندگی جالر نیست،در حد پولی که ...

گفتم چرا انقدر ارزونه.پس بگو جاش خوب نیست.۹۸ متری،۲۸۰.شاخ دراوردم.ولی چقدر قشنگ و تمیز بود 

شما جای دیگه رو معرفی میکنید واس خرید؟ چون پولم کمه،با خودم گفتم اینجا راحت تر خونه پیدا میکنیم

بهارستان بااین قیمت شایدگیرت بیادعزیزم

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
2706