2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ب ترتیب

نفخ. یبوست. تنگی نفس. حالت تهوع های شبانه. بی حالی.سرگیجه. سردرد های شدید. دل درد 

....

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
از هفت هفته شروع شد از ترشی خوشم میومد میلی ب شیرینیم ندارم از مرغ متنفرم با میلی ب گوشتای دیگم ندا ...

قبل موعد دل درد کمر درد نداشتی؟ یا درد پهلو

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
2738
ب ترتیب نفخ. یبوست. تنگی نفس. حالت تهوع های شبانه. بی حالی.سرگیجه. سردرد های شدید. دل درد  .. ...

قبل موعدت دل درد یا پهلو درد یا علائم پری نداشتی

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢

یه هفته به پری مونده از کمر درد داشتم میمردم داشت کمرم نصف میشد . بعد هفته بعدش فهمیدم بارداری . یه هفته خوب بودم از هفته ۶ ویار و حالت تهوع شدید تا ۱۶ هفتهههههه

خیلی سخت گذشت😢

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
قبل موعد دل درد کمر درد نداشتی؟ یا درد پهلو

من عنوانتو با عجله خوندم اشتباهی جوابتو دادم😂😂چرا اما خیلی کم اصلا با قبل پریودیای قبلیم فرق میکرد اما سینه هام سایزش رفته بود بالا تابلو بود که ی خبرای هس

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
یه هفته به پری مونده از کمر درد داشتم میمردم داشت کمرم نصف میشد . بعد هفته بعدش فهمیدم بارداری . یه ...

کمر دردت مثل پری بود؟ پهلو درد یا درد رحم نداشتی؟

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
کمر دردت مثل پری بود؟ پهلو درد یا درد رحم نداشتی؟

اره تقریبا اما از پری هم بیشتر بود ‌و همش حس میکردم همین الان پریود میشم . اما نشدم 😁

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
2706