2733
2734
عنوان

یعنی داره سقط میشه؟؟

206 بازدید | 37 پست

هفته ی پنجم هستم چندروزیه لکه بینی دارم اولش کم وقهوه ای بود شیاف وامپول انوکساپارین دکترم داد ولی امروز شدتش زیادشده رنگش تیره شده وقبلا پدمیزاشتم کثیف نمیشد الان کثیف میشه یعنی داره سقط میشه؟؟

فعلا فقط بخواب استراحت کن از توالت فرنگی استفاده کن

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان نری سونو چون سرنوی شکمی تو پنج هفته مشخص نیس میفرستنت سونوی واژینال،من بارداری قبلیم تو پنج یا شش هفته لمه بینی داشتم قهوه ای رفتم سونو چون کوچیک بود فقط ساک بود نمیشد دید واژینال انجام داد اومدم خون ا ن لکه بینی شدید شد فرداییش سقط شد،اصلا نرو واڗینال فقط استراحت کن انشاالله که چیزی نیست

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

نه گلم خیلیا خونریزی دارن تا اخر بارداری سالم دنیا میاد بچه خیلیام هیچ علایمی ندارن ولی باید سقط کنن ... فکرشو نکن استراحت کن به دکترت بگو ۸هفته سونو برو ان شاالله همه چی خوبه

2740
نه خواهر منم هم خونریزی داشت ولی بچش موند استراحت مطلق داشته باش یه سونو هم بده

امروز دوباره ازمایش بایدبدم ببینم بتارفته بالا یا کم شده که اگه کم بشه یعنی سقط میشه 

امروز دوباره ازمایش بایدبدم ببینم بتارفته بالا یا کم شده که اگه کم بشه یعنی سقط میشه 

اللهم صل علی محمد و ال محمد خیره ان شاالله برات دعا کردم

۷۰ حمد برای سلامتی امام زمان بخون اگر میتونی صدقه بده هر چند کم 

خودتو به خدا بسپار هر چی خیره پیش بیاد 

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع
من شنیدم اونایی که لکه بینی دارن بچشون خوشگل و سرخ و سفید میشه  مامان منم سر من داشت  😅

دختر داییم سر بچش همشششش خونریزی شدید داشت. ما ک بهش میگفتیم رو چ حسابی دراز کشیدی؟ مگه فکر میکنی با اینهمه خون بارداری هنوز؟؟ 😐سونو نرفت تا هفته 13...دخترش ب دنیااومد تا مثل برف سفیده و تپل... خدا نخواد برگ از درخت نمیفته😐

الان نری سونو چون سرنوی شکمی تو پنج هفته مشخص نیس میفرستنت سونوی واژینال،من بارداری قبلیم تو پنج یا ...

مرسی عزیزم فعلاکه باوجود پسرم خیلی نمیشه درازکشید ولی بازم استراحت داشتم اما بیشترشدلکه بینیم

2706