2737
2739
حتما حقوق هم میگیری از اون اداره😒😒😒😒😒😒😒 عدم انجام وظایف استفاده ی شخصی از ملزومات اداره

خب کار نداشته باشم دیگه -همه گوشی به دست میشن زنگ می زنن منم میام تو نی نی سایت می چرخم

ولی وجدانا از اون ادمایی هستم که کار واسه خودم تلنبار نمی کنم همون دقیقه اگه کار بیاد وسط تاپیک عکس بازی هم باشم و منتظر عکس استارتر آفلاین میشم و کارمو می کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیا مث من فقط با گوشی میان ؟؟😐😐😐.خیلیم مزه میده هنه جا تو ماشین مهمونی و موقع غذا درست کردن سرک میکشم  شبا بعد دوازده تا دو سه در خدمتم ولی پست کم میزارم .میام روزا سرک میکشم.پستامو شب میزارم کمکی کرده باشم😂😂😂

2731
روزا کم میام ولی ازشب تا صبح درخدمتم

وای شبا خیلی اتفاقات جالب سایت رخ می ده

ما صبح میایم خبری نیست 

خفاشان سایت تازه میرن بخوابن

تمام جنجالای سایت شبا اتفاق می افته این تجریه چن ساله از عضویت من در سایته  

کیا مث من فقط با گوشی میان ؟؟😐😐😐.خیلیم مزه میده هنه جا تو ماشین مهمونی و موقع غذا درست کردن سرک م ...

تبلیغات اذیت می کنه تو گوشی و اینکه سرعت عمل هم میاد پایین

حالا شاید من چون همش با کامپیوتر میام این نظر و دارم

ولی واقعا پنجشنبه و جمعه حسم نمیکشه با گوشی بیام نی نی سایت

ولی خب اینجوری با گوشی نی نی سایت همیشه همراته دیگه  

وای شبا خیلی اتفاقات جالب سایت رخ می ده ما صبح میایم خبری نیست  خفاشان سایت تازه میرن بخوابن ...

آره واقعا فقط شبا کیف میکنم😂

زندگیم پرازعشق و محبته  خدایا هزاران بار شکرت  
2740
نه پ توروخدا میخوای بگو به مشتری که عزیزم بزار عکسبازی تموم شه بعدن بیا 😑😑😑

مشتری نداریم ما و اصلا با ارباب رجوع کار نمی کنیم .

یعنی اصلا مرتبط با ارباب رجوع نیستیم که بخای بگی یه پرونده میاد زیر دست ما اگه طولش بدیم کار ارباب رجوع عقب می افته - چه مستقیم چه غیر مستقیم

ما حسابرسی هستیم نمی دونم اطلاعی داری بابتش یا نه  - که متوجه منظورم بشی گلم

2706